Profesinio tobulėjimo galimybės VDU darbuotojams kovo mėnesį

VDU

VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro komanda kovo mėnesį kviečia aktyviai dalyvauti mūsų organizuojamose profesinio tobulėjimo veiklose. Mokymų temų pasirinkimas platus – nuo kritinės pedagogikos, inovatyvių dėstymo metodų, įgalinančių šiuolaikines informacines ir komunikacijos priemones, iki karjeros ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros iššūkių, seksualinio priekabiavimo prevencijos ir supažindinimo su naujuoju VDU Etikos kodeksu. Taip pat kviečiame dalyvauti tarptautiniuose „Transform4Europe“ mokymuose anglų kalba, kurių metu bus galima daugiau sužinoti apie tarpkultūrinę komunikaciją ir inovatyvius komunikacijos metodus.

 

Norinčius dalyvauti, maloniai prašome į visus norimus mokymus registruotis. Į nuotolinius mokymus nuorodos bus atsiųstos likus 2 dienoms iki mokymų.

 

Kritinė pedagogika – įvairovę palaikančios ir bendradarbiavimu besiremiančios mokymosi aplinkos kūrimas.

Kovo 8 d. 13:00–15:00 val. MS Teams. Registracija.

VDU Socialinio darbo katedros prof. dr. Natalija Mažeikienė, VDU Socialinių mokslų fakulteto lektorė, Lygių galimybių koordinatorė Laura Lapinskė.

 

Karjeros ir darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyra: Kiek tai įmanoma? 

Kovo 9 d. 14:00–16:00 val. MS Teams. Registracija.

VDU Švietimo akademijos vicekanclerė doc. dr. Ilona Tandzegolskienė-Bielaglovė.

 

Seksualinis priekabiavimas ir jo prevencija. Kaip atpažinti, kur kreiptis ir kaip elgtis?

Kovo 14 d. 14:00–16:00 val. MS Teams. Registracija.

VDU Lygių galimybių koordinatorė Laura Lapinskė.

 

Inovatyvūs dėstymo metodai kuriant ir įgalinant IKT priemones (II dalis)

Kovo 23 d. 14:00–17:00 val. VDU, K. Donelaičio g. 52, 304 auditorija. Registracija.

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto doktorantė, lektorė Vigilija Žiūraitė.

SVARBU! Mokymų metu dalyviai turi turėti asmeninį kompiuterį.

 

Naujojo VDU Etikos kodekso projekto pristatymas ir aptarimas

Kovo 30 d. 15:00–17:00 val. MS Teams. Registracija.

VDU Teisės fakulteto doc. dr. Tomas Berkmanas.
Tarptautiniai „Transform4Europe“ mokymai. Universitetai, kuriuos pažinojome, keičiasi ir išgyvena naują etapą. Ne tik geografinės, bet ir jų veikimo trajektorijos prasiplėtė. Šiame kontekste 7 Europos universitetai susibūrė į „Transform4Europe“ konsorciumą tam, kad kurtų ateities aukštojo mokslo viziją ir ją įgyvendintų. Naudodamiesi geriausiomis savo praktikomis, metodais, mainais ir kitomis tinklo teikiamomis galimybėmis, konsorciumo nariai siekia visapusiškai bei inovatyviai transformuoti studijų, mokslo ir bendruomenės gyvenimo sritis. Dabar T4EU Europos aljansą sudaro 10 universitetų ir vienas asocijuotas partneris.

 

Innovative teaching methods in developing and enabling Information and Communication Technology (ICT) tools.

Kovo 15 d. 13:00-15:00 CET (14:00–16.00 EET) MS Teams. Registracija.

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dokt. lektorė Vigilija Žiūraitė.

 

Do you hear what I hear? Avoiding the pitfalls of intercultural communication.

Kovo 21 d. 12:00-14:00 CET (13.00–15:00 EET) MS Teams. Registracija.

VDU Viešosios komunikacijos katedros lektorius doc. dr. Ignas Kalpokas.

 

Breaking intercultural communication barriers.

Kovo 22 d. 13:30-15:30 CET (14:30–16:30 EET) MS Teams. Registracija.

VDU Užsienio kalbų instituto lektorė Vaida Misevičiūtė.

 


Dokumentai 

Profesinio tobulėjimo fondas 

Kviečiame pasinaudoti profesinio tobulėjimo galimybėmis ir perimti gerąją praktiką, inovatyvias žinias iš išorinių partnerių siūlomų seminarų ir mokymų. Paraiškos priimamos iki kovo 5 d.  

 

Galimybės 

Vasario 28 d. – birželio 13 d. kviečiame VDU mokslininkus, tyrimų vadovus ir bibliotekininkus dalyvauti tarptautiniuose „Elsevier“ mokymuose internetu. Jų metu bus galima sužinoti naujausias mokslinių tyrimų, straipsnių publikavimo ir leidybos tendencijas bei pokyčius. Mokymai vyks anglų kalba. Būtina išankstinė registracija. Registracija.

 

Esi studentas, dėstytojas, atstovauji bendruomenę, organizaciją, o gal tiesiog domiesi socialiniais iššūkiais ir jų sprendimais? Kovo 2 d. – birželio 1 d. kviečiame dalyvauti Socialinių inovatorių akademijos pavasarinėje mokymų sesijoje! Kūrybiniuose-praktiniuose mokymuose galėsite pažinti ir atrasti savo galimybes ne tik suprasti, kurti, bet ir ir įgyvendinti socialines inovacijas, keičiančias kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Registracija.

 

Mokymai internete „Technology to support Dyslexia“ (trukmė apie 3 val.), skirti supažindinti, kaip technologijos gali padėti įveikti raštingumo ir skaitymo sunkumus pradiniame ir pagrindiniame ugdyme. Registracija.

 

Kviečiame registruotis į anglų kalbos C1 mokymus. Lektorė Daiva Pundziuvienė. Užsiėmimų laikas – I, III 17:00-18:30 val. Grupėje yra 7 laisvos vietos. Dėl registracijos kreiptis į PKVC mokymų organizatorę Gabrielę Viduolytę, gabriele.viduolyte@vdu.lt iki vasario 28 d.Savarankiškas tobulėjimas

Kviečiame mokytis savarankiškai ir kitose mokymosi platformose:

 

„Coursera“ – tai unikali, aukšto lygio ekspertų mokymus siūlanti platforma, kurioje galima rasti geriausiai reitinguojamų universitetų parengtas mokymų programas. Registracija.

„Udemy“ – viena populiariausių internetinių mokymosi platformų, turinčių daugiau nei 50 milijonų studentų ir daugiau nei 150 000 kursų. Registracija.

 


Idėjos

Kviečiame VDU bendruomenę aktyviai dalintis sukaupta patirtimi, žiniomis bei naudinga informacija su kolegomis ir tapti Profesinių kompetencijų vystymo centro lektoriais. Taip pat kviečiame siūlyti ir mokymosi visą gyvenimą programas. 

 

Daugiau informacijos mokymosi.akademija@vdu.lt.