Vytautas Magnus University
Aprašymas

Mokymų tikslas: Suteikti VDU ir kitų universitetų studentams (-ėms) daugiau žinių apie seksualinį priekabiavimą: kaip jį atpažinti, kur kreiptis, kaip elgtis susidūrus. Taip pat – pristatyti VDU Seksualinio priekabiavimo ir smurto lyties pagrindu prevencijos tvarkos aprašą.

  • photo
    2023 m. kovo 14 d. 14:00–16:00 val.
  • photo
    Virtualioje erdvėje
  • photo
    Teorija ir praktika
  • photo
    Visų pakopų studentai (-ės)
  • photo
    Kompetencijų grupė - 3 grupė
  • photo
    A lygio mokymų programos (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasMokymų metu VDU Lygių galimybių koordinatorė ir projekto SPEAR vykdytoja lekt. Laura Lapinskė supažindins universiteto bendruomenės narius (-es) su seksualinio priekabiavimo formomis bei VDU vykdoma seksualinio priekabiavimo prevencijos politika. Mokymų metu bus pristatyti gyvenimiški pavyzdžiai, kuriuos kartu analizuosime ir mokysimės atskirti seksualinį priekabiavimą nuo flirto. Mokymai vyks interaktyviu būdu, įtraukiant dalyvius (-es) į diskusijas, greitąsias apklausas, grupinį darbą. Taip pat bus pristatytas VDU Seksualinio priekabiavimo ir smurto lyties pagrindu prevencijos tvarkos aprašas bei instituciniai mechanizmai seksualinio priekabiavimo prevencijos įgyvendinimui.

Tikslinė grupė: Visų pakopų studentai (-ės), VDU akademinė ir neakademinė bendruomenė.

Turinys:

Seksualinio priekabiavimo formų pristatymas (teorija).

VDU vykdoma seksualinio priekabiavimo prevencijos politikos (VDU Seksualinio priekabiavimo ir smurto lyties pagrindu prevencijos tvarkos aprašo bei institucinių mechanizmų seksualinio priekabiavimo prevencijos įgyvendinimui) pristatymas.

Interaktyvios veiklos ir gyvenimiškų pavyzdžių analizė (apklausos, grupinis darbas, diskusijos) (praktika).

Plėtojami gebėjimai: Geresnis supratimas, kas yra seksualinis priekabiavimas, kaip jį atpažinti ir kaip elgtis jį patyrus ar pastebėjus. Dalyviai (-ės) taip pat sužinos apie institucinę politiką ir prevencinius mechanizmus.

Trukmė: 2 valandos.

Vieta: Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes: 3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.).

 Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis: A lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias. 



Kaina
Eur

Mokymai nemokami

Lektoriai

Vytauto Didžiojo universiteto Lygių galimybių koordinatorė.

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto lektorė.

Lyčių studijų doktorantė, SPEAR projekto tyrėja.

CRIS profilis

Atsiliepimai