Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame puslapyje vdu.lt ir kaip ją naudojame.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos  į Universiteto veiklas (seminarus, mokymus, kitus renginius) metu (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefonas, gyvenamoji vieta, atstovaujama institucija).
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
  4. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.
  5. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kiek laiko saugome surinktą informaciją?

Užsiregistravusio naudotojo duomenys yra saugomi 2 m. nuo jo registracijos vdu.lt portale. Nesiregistravusio lankytojo duomenys taip pat saugomi 2 m.

Slapukai

Portale naudojami slapukai (angl. „cookies“). VDU.lt ir kituose universiteto puslapiuose naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš portalo į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad portalo administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio portalo naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu (susipažinti su „Google“ privatumo politiką galite čia.).

Pokalbio langas

VDU.lt puslapyje komunikacijai su puslapio lankytojais naudojamas pokalbių langas „tawk.to“. Susipažinti su „tawk.to“ privatumo politika galite čia.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  1. Informuoti apie Universiteto renginius ir veiklas, į kurias buvo užsiregistruota, bei užtikrinti tinkamą jų įgyvendinimą. Esant jūsų sutikimui informuosime apie kitus numatomus renginius.;
  2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
  3. Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti);
  4. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojų identifikuoti;
  5. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl VDU svetainių Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu web@vdu.lt

Duomenų apsaugos pareigūnas

Vytauto Didžiojo universiteto duomenų apsaugos pareigūne yra paskirta Teisės skyriaus teisininkė Dovilė Stankevičiūtė.