EDIHLT mokymai
VDU – tavo mokymosi visą gyvenimą partneris. Vytauto Didžiojo universitetas kartu su projekto partneriais kviečia verslo ir viešojo sektoriaus atstovus kelti kompetencijas skaitmeninės transformacijos mokymuose ir dalyvauti net 5 modulių programose. Sekite naujienas mūsų svetainėje, nes mokymai atnaujinami kiekvieną mėnesį.
Kviečiame prenumeruoti mūsų centro naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie aktualiausius mokymus ir renginius, skirtus verslo ir organizacijų darbuotojams.
I MODULIS – Dirbtinis intelektas
Dirbtinis intelektas yra ateities technologija. Žinios apie šias inovacijas gali padėti prisitaikyti ir aktyviai dalyvauti sparčiai augančioje technologijų rinkoje. DI keis mūsų darbo vietas ir įpročius, didins supratimą apie etiką ir saugumą, palengvins sudėtingus sprendimų priėmimo procesus bei skatins kūrybiškumą.
II MODULIS – Kibernetinis saugumas
Kibernetinis saugumas atkreipia dėmesį į asmeninio saugumo užtikrinimą, verslo saugumą, valstybės saugumą bei profesines galimybes. Visose gyvenimo srityse vis labiau priklausome nuo interneto ir skaitmeninės technologijos, todėl mokytis apie kibernetinį saugumą tampa nepakeičiama mūsų saugumo ir efektyvaus gyvenimo dalimi.
III MODULIS – Procesų skaitmeninimas
Procesų skaitmeninimas yra svarbus dėl kelių priežasčių: efektyvumo – kuomet procesai optimizuojami ir automatizuojami, tikslumo – siekant išvengti klaidų, duomenų analizės – palengvinant didelių duomenų apdorojimą, proceso stebėjimo – atveriančio naujas galimybes verslui, įgalinant nuolatinį duomenų rinkimą ir verslo transformaciją.
IV MODULIS – Skaitmeniniai sprendimai marketinge
Skaitmeninis marketingas ir jo išmanymas susijęs su augančiais rinkos poreikiais, didėjančiu skaitmeninių kanalų kiekiu, efektyvumu, tikslinės reklamos galimybėmis bei realaus laiko analitika. Tai yra sparčiai besivystanti sritis, kurioje visada rasime, ką mokytis ir kokias naujas galimybes galime išnaudoti.
V MODULIS – Skaitmeniniai sprendimai žemės ūkyje
Skaitmenizacija žemės ūkyje atveria naujas galimybes efektyviau naudoti išteklius, priimti geriausius sprendimus ir prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Tai padeda užtikrinti tvarų ūkininkavimą ir pagerinti veiklos rezultatus.
Konsorciumą, įgyvendinantį iniciatyvą „EDIH4IAE.LT“ (kitaip – „Pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninė transformacija Lietuvoje“), įsteigė Lietuvos pramonininkų konfederacija, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos inovacijų centras, agro-maisto sektoriaus technologijų įmonė „ART21“, skaitmeninių inovacijų centras „AgriFood Lithuania“, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas, Lietuvos energetikos institutas ir „Smart Energy DIH“.
„EDIH4IAE.LT“ suteiks galimybę Vakarų ir Vidurio Lietuvos regiono agro-maisto, energetikos ir pramonės įmonėms bei valdžios institucijoms integruoti aplinkosaugos, skaitmeninius ir visuomeninius sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius. „EDIH4IAE.LT“ turi geriausias galimybes remti 2021–2027 m. Skaitmeninės Europos programos (Digital Europe Programme), kuria siekiama užtikrinti, kad Europa imtųsi ekonomikos ir visuomenės skaitmeninės transformacijos ir suteiktų jos naudą įmonėms ir piliečiams, užmojus.
Tikslas – efektyvinti pramonės, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją, prioritetą teikiant Vakarų ir Vidurio Lietuvos regione veikiantiems verslo ir viešųjų subjektams ir pagrindinių skaitmeninių technologijų (didelio našumo kompiuteriai, dirbtinis intelektas ir kibernetinis saugumas) diegimui.
Koordinatorius: VŠĮ Lietuvos inovacijų centras.
Partneriai: Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Lietuvos energetikos institutas (LEI), UAB „ART21“ (Art21), VŠĮ Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas, VšĮ „Agrifood Lithuania DIH" (AFL)“, „VšĮ SmartEnergyDih“.