Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasPažvelgti į darbo, karjeros ir asmeninio gyvenimo derinimo galimybes, iššūkius ir perspektyvas iš asmens pozicijos.

 • photo
  2023 m. kovo 9 d. 14.00–16.00 val.
 • photo
  Virtualioje erdvėje
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 3 grupė
 • photo
  A, B ir lygio mokymų programa (pradedantiesiems, patyrusiems ir ekspertams)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymas. Susitikimo metu bus kalbama apie darbo, karjeros ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Taip pat bus gilinamasi į karjeros modelius, darbo ir asmeninio gyvenimo apibrėžtis iš asmens pozicijos. Šį kartą į karjeros perspektyvas bus pažvelgta iš moters pozicijos, neaplenkiant ir akademinio pasaulio iššūkių. 

Turinys:

Karjeros modeliai ir jų teorija.

Darbo ir asmeninio gyvenimo apibrėžties analizė iš asmens pozicijos.

Akademinio pasaulio iššūkiai ir jų įtaka karjerai.

Tikslinė grupė:

Studentai(-ės), doktorantai(-ės), jaunos tyrėjos ir jauni tyrėjai, darbuotojos(-ai), visos ir visi, kas siekia patobulinti darbo, karjeros ir asmeninio gyvenimo derinimo įgūdžius;

Įvairaus lygio vadovai(-ės), kurie siekia įgyti žinių ir patobulinti žmogiškųjų išteklių valdymo gebėjimus, padėti auginti talentus ir plėtoti darbuotojų ir studentų karjerą;

Taip pat mokymai padės dėstytojams, studijų administravimo srityje dirbantiems darbuotojams, studentų akademinių ir mokslinių darbų vadovams geriau suprasti darbo, karjeros ir asmeniinio gyvenimo derinimo iššūkius bei perspektyvas.

Trukmė. 2 valandos.

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes. 3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.)

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis. A lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias, B lygio mokymų programos (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją ir C lygio mokymų programos (ekspertams) – siekiantiems plėtoti turimas kompetencijas bei dalintis patirtimi su kolegomis. Tai proaktyvaus pobūdžio veiklos, skirtos savo srities ekspertams, taikant aktyvius ir įtraukius metodus (pvz. patirties mainus, mentorystę) ekspertiškumui plėtoti. Ekspertinės kvalifikacijos palaikymui per patirties mainus, mentorystę ir kt. veiklas.


Kaina
Eur

Mokymai nemokami

Lektoriai

VDU Švietimo akademijos vice-kanclerė.

Projekto Medijų raštingumas Baltijos šalyse“ projekto vadovė.

Mokslinės veiklos kryptys: karjeros valdymas, mokymosi kultūra, savarankiškas mokymasis, įsidarbinamumo gebėjimai, motyvacijos teorijos.

CRIS profilis

LinkedIn profilis

Atsiliepimai

excellent