Profesinio tobulėjimo galimybės VDU darbuotojams birželio mėnesį

VDU

VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras kviečia darbuotojus dalyvauti birželio mėnesio profesinio tobulėjimo veiklose: „Pirmoji pagalba“, „Autentiškas vertinimas: alternatyvūs vertinimo metodai ir jų privalumai“, „Praktinės medijų raštingumo dirbtuvės“ bei mokymus anglų kalba – „Promoting inclusion in the organisation: the role of language and communication“.

 

Norinčius dalyvauti, maloniai prašome į visus norimus mokymus registruotis. Į nuotolinius mokymus nuorodos bus atsiųstos likus 2 dienoms iki mokymų.


Profesinio tobulėjimo mokymai

„Promoting inclusion in the organisation: the role of language and communication“.

Birželio 4 d. 14.00–16.00 val. MS TEAMS. Registracija.

VDU SMF dėstytoja, Lygių galimybių koordinatorė, dokt. Laura Lapinskė.

Mokymai anglų kalba – skirti VDU darbuotojams.

 

„Pirmoji pagalba“.

Birželio 6 d. 9.00–13.00 val. VDU, K. Donelaičio g. 52, 202 auditorija. Registracija.

Lektorės – Kauno rajono visuomenės sveikatos centro darbuotojos.

Mokymai skirti VDU darbuotojams.

 

„Autentiškas vertinimas: alternatyvūs vertinimo metodai ir jų privalumai“.

Birželio 18 d. 14.00–16.00 val. MS TEAMS. Registracija.

VDU SMF doktorantė Gintarė Luebeck.

Mokymai skirti VDU akademiniams darbuotojams.

 

„Praktinės medijų raštingumo dirbtuvės“

Birželio 19 d. 13.00–16.00 val. VDU (vieta bus patikslinta). Registracija. MOKYMAI ATŠAUKTI.

VDU PMDF lektorė, vizualinės komunikacijos specialistė Austėja Pečiurienė.

Mokymai skirti VDU darbuotojams.

 

Savarankiškas tobulėjimas

 

Iki birželio 16 d. VDU darbuotojus kviečiame registruotis į (A1–C2) anglų kalbos mokymų grupes, skirtas tik darbuotojams, rudens semestre. Registracija.

 

Birželio 6 d. 12.00–18.30 val. nacionalinis kultūros forumas „Kultūrinis verslumas“, VDU Didžioji salė, S. Daukanto g. 28. Lektoriai iš Lietuvos ir užsienio dalinsis įžvalgomis, kaip kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) sektorius galėtų augti didmiesčiuose ir regionuose, vyks diskusijos. Plačiau.

 

Birželio 11 d. 10.00–11.00 val. nuotoliniai (nemokami) mokymai „Kibernetinės atakos: ar Jūsų organizacija yra atspari?“. Lektoriai – kibernetinio saugumo inžinierius-konsultantas Ignas Saladžius, tinklų ir saugumo sprendimų vadybininkas Mindaugas Judys. Plačiau.

 

Rekomenduojamos mokymosi platformos

 

PKVC mokymų organizatorė Gabrielė Viduolytė rekomenduoja TOP4 dirbtiniu intelektu grįstas, vizualinės komunikacijos ir svetainių kūrimo programas. Plačiau.

 

SMF siūlo savarankiškai mokytis nuotolinėje nemokamoje mokymų programoje „Darbo ir šeimos derinimas“ organizacijų darbuotojams (trukmė 90 min.). Registracija el. paštu tadas.vadvilavicius@vdu.lt.

 

Kviečiame mokytis nacionalinėje suaugusiųjų švietimo platformoje kursuok.lt ir gauti 500 eurų finansavimą. (VDU darbuotojai negali dalyvauti VDU siūlomose mokymų programose.) Plačiau.

 

Kviečiame savarankiškai mokytis „Courseros“ platformoje – joje rasite daugiau nei 5400 nuotolinių kursų, nuo projektų valdymo iki programavimo ir užsienio kalbų. Plačiau.

 

VDU bendruomenės naujienos

 

Apie mokymosi visą gyvenimą galimybes ir naudą kalbamės su VDU Studijų prorektore dr. Simona Pilkiene ir VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro vadove dr. Aiste Ragauskaite. Plačiau.

 

Gegužės 9 d. vyko renginys „Verslo pusryčiai’24“, kuriame mokslo ir verslo atstovai diskutavo apie darbuotojų profesinį augimą. Plačiau.

 

Profesinio tobulėjimo finansavimo galimybės

 

Profesinio tobulėjimo fondas. Galimybė VDU darbuotojams gauti finansavimą profesinio tobulėjimo mokymams Lietuvoje ir užsienyje. Paraiškos priimamos iki birželio 5 d. Plačiau.

 

VDU akademiniai ir neakademiniai darbuotojai kviečiami pasinaudoti „Erasmus+“ mokymosi vizitų programa, dalyvaujant užsienyje organizuojamuose mokymosi renginiuose (išskyrus konferencijas) ar tam tikrą laikotarpį atliekant darbo praktiką. Plačiau.

 

Idėjos

 

Kviečiame VDU bendruomenę aktyviai dalintis sukaupta patirtimi, žiniomis bei naudinga informacija su kolegomis ir tapti Profesinių kompetencijų vystymo centro lektoriais ir siūlyti mokymosi visą gyvenimą programas. Jūsų idėjų laukiame el. paštu mokymosi.akademija@vdu.lt.

 

Kviečiame siūlyti naujas temas 2024 m. profesinio tobulėjimo veikloms, užpildžius pateiktą formą.