Profesinio tobulėjimo galimybės VDU darbuotojams spalio mėnesį

VDU

VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras kviečia aktyviai dalyvauti spalio mėnesio organizuojamose profesinio tobulėjimo veiklose. VDU akademinei ir neakademinei bendruomenei siūlomų mokymų temų pasirinkimas platus – nuo mokymų dėstytojams – „Mokymosi planavimas naudojant skaitmeninius išteklius“, „Mokymosi organizavimas skaitmeninėje aplinkoje“ bei mokymų akademinei ir neakademinei bendruomenei – „Komunikacija vizualiai ir įtraukaus dizaino principai“, „Ar tarptautinė komunikacija įveikiamas iššūkis?“, o taip pat mokymų anglų kalba „Writing a Course Description in English“.


Norinčius dalyvauti, maloniai prašome į visus norimus mokymus registruotis. Į nuotolinius mokymus nuorodos bus atsiųstos likus 2 dienoms iki mokymų.


Profesinio tobulėjimo mokymai

 

„Mokymosi planavimas naudojant skaitmeninius išteklius“.

Spalio 4 d. 10.00–11.00 val. MS Teams. Registracija.

VDU ISI Studijų modernizavimo grupės vadovė Indrė Oleškevičienė, vyriausioji specialistė dr. Daiva Urmonienė.

Mokymai skirti VDU akademiniams darbuotojams.


„Mokymosi organizavimas skaitmeninėje aplinkoje“.

Spalio 6 d. 13.00–14.30 val. MS Teams. Registracija.

VDU Inovatyvių studijų instituto vyriausioji specialistė Rimantė Čepauskienė ir vyresnysis specialistas Egidijus Jaras.

Mokymai skirti VDU akademiniams darbuotojams.


„Writing a Course Description in English“.

Spalio 17 d. 9.00–12.00 val. MS Teams. Registracija.

VDU UKI dėstytoja Žieda Tamašauskaitė.

Mokymai skirti VDU akademiniams ir neakademiniams darbuotojams, doktorantams.


„Komunikacija vizualiai ir įtraukaus dizaino principai: kaip padaryti, kad vizualai pranešime būtų ne tik iliustracijos, bet padėtų perteikti pagrindinę mintį!“.

Spalio 24 d. 14.00–16.00 val. MS Teams. Registracija.

VDU Viešosios komunikacijos katedros dėstytoja Austėja Pečiurienė.

Mokymai skirti VDU akademiniams ir neakademiniams darbuotojams.


„Ar tarptautinė komunikacija įveikiamas iššūkis?“.

Spalio 26 d. 13.00–15.00 val. MS Teams. Registracija.

VDU UKI dėstytoja Vaida Misevičiūtė.

Mokymai skirti VDU akademiniams ir neakademiniams darbuotojams, doktorantams.


„Vertinamosios užduotys, testai ir pasiekimų pripažinimas skaitmeninėje aplinkoje: testų kūrimas“.

Spalio 27 d. 10.00–11.30 val. MS Teams. Registracija.

VDU ISI Studijų modernizavimo grupės vadovė Indrė Oleškevičienė, vyriausioji specialistė dr. Daiva Urmonienė.

Mokymai skirti VDU akademiniams darbuotojams.


Profesinio tobulėjimo finansavimo galimybės


Kviečiame pasinaudoti VDU Profesinio tobulėjimo fondo teikiamomis mokymosi finansavimo galimybėmis ir perimti gerąją praktiką, inovatyvias žinias iš išorinių partnerių siūlomų seminarų ir mokymų. Paraiškos priimamos iki spalio 5 d. Pildyti.

 

VDU akademiniai ir neakademiniai darbuotojai kviečiami pasinaudoti „Erasmus+“ mokymosi vizitų programa, dalyvaujant užsienyje organizuojamuose mokymosi renginiuose (išskyrus konferencijas) ar tam tikrą laikotarpį atliekant darbo praktiką (stebint darbą, keičiantis gerąja patirtimi).

 

„Erasmus+“ mokymosi vizitams priima šie mokymų centrai, siūlantys įvairių profesinio tobulėjimo veiklų – nuo užsienio kalbų mokymosi iki skaitmeninio raštingumo ugdymo kursų: „Dorea Educational Institute“, „ShipCon“, „Executive Training Institute“, „International Training Center“, „European Academy of Innovation“, „Areadne“, „Europass Teacher Academy“, „SpainBcn-Programs“, „Atlantic Language School“, „Erasmus Learning Academy“. Dalyvauti.

 

Gruodžio 11–15 d. kviečiame dalyvauti renginyje „Collaborative Learning and Sharing: International Student Orientation Programs“ Taline. Jo metu vyk kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, networkingo renginiai. Galimas „Erasmus+“ finansavimas. Registracija.

 

Taip pat VDU darbuotojus kviečiame dalyvauti „Erasmus+“ mokymosi savaitėse užsienio šalių universitetuose. Dalyvauti.

 

Savarankiškas tobulėjimas

 

Kviečiame mokytis savarankiškai ir kitose mokymosi platformose:


VDU darbuotojus kviečiame registruotis mokytis „Courseros“ platformoje. Registracija.

 

Kviečiame mokytis nemokamoje internetinių kursų platformoje „MOOC“, kurioje rasite kursus IT, verslo, gamtos mokslų, kūrybinėmis ir kt. temomis. Mokytis.


„Elsevier“ universitetų akademiniams darbuotojams, mokslininkams siūlo nemokamas mokymus (anglų kalba) internete. Jų metu galima sužinoti apie mokslinių straipsnių publikavimą, leidybą, mokslines duomenų bazes. Mokytis.


PVKC rekomenduojamos mokymosi platformos ir skaitmeninės priemonės, siekiantiems tobulinti savo profesines žinias, kurias rasite prisijungę prie savo paskyros. Plačiau.

 

Renginiai


Spalio 6-8 d. VDU darbuotojus kviečiame dalyvauti jau 15-ojoje Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“, kuri vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Dalyvauti.


Idėjos


Kviečiame VDU bendruomenę aktyviai dalintis sukaupta patirtimi, žiniomis bei naudinga informacija su kolegomis ir tapti Profesinių kompetencijų vystymo centro lektoriais. Taip pat kviečiame siūlyti ir mokymosi visą gyvenimą programas. Daugiau informacijos mokymosi.akademija@vdu.lt.