Profesinio tobulėjimo galimybės VDU darbuotojams vasarą

VDU

VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro komanda dėkoja Universiteto bendruomenei už aktyvų dalyvavimą profesinio tobulėjimo veiklose ir bendradarbiavimą 2022 m. rudens/2023 m. pavasario akademiniais metais. Per šiuos metus įvyko 95 profesinio tobulėjimo mokymai, kuriuose dalyvavo beveik 43,9 % VDU akademinių darbuotojų ir 39,4 % procentų neakademinių darbuotojų. Linkime, kad šią vasarą įsikvėptumėte naujų idėjų ir geros energijos ateinančio rudens sezono veikloms.

 

Kokiais VDU bendruomenės profesinio tobulėjimo pasiekimais džiaugiamės šiais mokslo metais?

 


Profesinio tobulėjimo galimybės vasarą

 

Paruošėme Jums keletą profesinio tobulėjimo rekomendacijų vasarai – savarankiškam mokymuisi įvairiose mokymose platformose:


Nepraleiskite puikių galimybių, kurias siūlo „Coursera“ mokymosi platforma. Norintys mokytis vasaros sezonu dar gali užsiregistruoti el. paštu mokymosi.akademija@vdu.lt.


Aktualiausi „Transform4Europe“ seminarai (anglų kalba) – pagilinkite savo žinias dėstymo, tarpkultūrinės komunikacijos, laiko valdymo, antreprenerystės, skaitmeninio raštingumo ir kitose srityse. Mokytis.


„Udemy“ – viena populiariausių internetinių mokymosi platformų, turinčių daugiau nei 50 milijonų studentų ir daugiau nei 150 000 kursų. Mokytis.


Liepos 21–23 d. kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Innovative Research in Education“, norinčius sužinoti apie naujausius pasiekimus ir inovatyvias priemones taikomas švietime. Registracija.

 

„Erasmus+” kviečia universitetų dėstytojus vasarą dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose mokymuose skirtingose Europos šalyse. Plačiau.


Virtuali didaktinė laboratorija siūlo inovatyvą, technologijomis grindžiamą aplinką, kurioje pedagogai, dėstytojai gali rasti įvairias skaitmeninės darbo priemones ir įrankius. Plačiau.

 

Mūsų centro rekomenduojamos mokymosi platformos ir skaitmeninės priemonės, norintiems tobulinti savo profesines žinias ir įgūdžius. Plačiau.


 

Dokumentai

 

Profesinio tobulėjimo fondas. Kviečiame teikti paraiškas profesinio tobulėjimo mokymų finansinei paramai gauti. Paraiškos priimamos iki liepos 5 d. ir iki rugpjūčio 4 d. Plačiau.

 

Kibernetinio saugumo gidas. Prieš naujų mokslo metų pradžią – pats tinkamiausias metas pasirūpinti savo kompiuterio ir asmens duomenų saugumu. Kaip tai rekomenduojame padaryti, skaitykite saugumo gide. Plačiau.

 


Rekomendacijos vasarai

 

Vasarą atraskime daugiau laiko įdomioms knygoms, tinklalaidėms su įvairių sričių ekspertais ir naujų idėjų paieškai, turinio kūrimui ateinančiam mokslo metų sezonui:


Mokslo žurnalistės Godos Raibytės-Aleksos TOP3 knygų rekomendacijos VDU bendruomenei, kaip pristatyti mokslinį turinį, tyrimus įdomiai: Randy Olson „Narrative Is Everything“ „The Narrative Gym“ ir „Don‘t be such a scientist“.


TOP10 tinklalaidžių aktualiomis aukštojo mokslo, švietimo, technologijų, socialinėmis temomis su įdomiais įvairių sričių ekspertais. Plačiau.


13 edukacinių platformų dėstytojams, kuriose rasite nuo aktualių mokymosi kursų, įvairių skaitmeninių išteklių paskaitoms ir seminarams. Plačiau.


 

Apie mūsų centro veiklas 2023 m.


Taip pat kviečiame skaityti apie mūsų centro organizuotas profesinio tobulėjimo veiklas 2023 m. straipsniuose su VDU bendruomenės atstovais:


Pokalbis su vienais iš mūsų mokymų lektorių, inovatyvaus mokymo ekspertais iš Nyderlandų –  doc. dr. R. Wierda ir R. Barendsenu apie naujausias inovatyvios pedagogikos tendencijas. Skaityti.

 

VDU profesorė bei „Transform4Europe“ aljanso institucinė koordinatorė prof. dr. Ineta Dabašinskienė dalinasi savo įžvalgomis apie šią tarptautinę švietimo iniciatyvą. Skaityti.

 

Kodėl VDU darbuotojams naudinga mokytis „Coursera“ platformoje – atsako VDU Studijų prorektorė dr. Simona Pilkienė ir PKVC centro vadovė dr. Aistė Ragauskaitė. Skaityti.

 

Kviečiame VDU bendruomenę sekti mūsų Profesinių kompetencijų vystymo centrą „Facebook“ ir „Linkedin“ ir sužinoti daugiau naujienų apie profesinio tobulėjimo galimybes! Taip pat skatiname aktyviai dalintis sukaupta patirtimi ir tapti Profesinių kompetencijų vystymo centro lektoriais. Bei kviečiame siūlyti mokymosi visą gyvenimą programas. Daugiau informacijos el. paštu mokymosi.akademija@vdu.lt. Iki malonaus susitikimo rudens mokymuose!