Kvietimas į viešus mokymus

VDU

Balandžio 29 d. VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras kvietė nuotoliniu būdu dalyvauti viešuose mokymuose tema „Skaitmeninis pasakojimas (Digital Storytelling) kaip inovatyvus studijų metodas ir lyčių dimensijos integravimo į studijų procesą pavyzdžiai“, kuriuos vedė SPEAR projekto, skirto lyčių lygybės plano įgyvendinimui Vytauto Didžiojo universitete, komanda prof. dr. Natalija Mažeikienė ir dokt. Laura Lapinskė.


Mokymuose dalyviai supažindinti su inovatyvaus skaitmeninio pasakojimo (angl. digital storytelling) metodo taikymu studijų procese. Mokymų lektorės pristatė šio mokymosi metodo taikymo principus, eigą, didaktinius įrankius, pavyzdžius ir savo kelių metų patirtį šioje srityje.


Mokymai buvo naudingi dėstytojams, siekiantiems taikyti inovatyvius metodus savo paskaitose, edukologijos srities specialistams, kurie domisi šiuolaikine didaktika ir inovatyviais ugdymo bei studijų metodais, taip pat dėstytojams, doktorantams, švietimo ekspertams, kurie domisi lyčių dimensijos integravimu į studijas.