Spalį įvyko trys ISI specialistų vedami mokymai

VDU

Spalio 4 d. įvyko pirmieji šio mėnesio VDU Inovatyvių studijų instituto specialistų vedami mokymai. „Mokymosi planavimas naudojant skaitmeninius išteklius“ mokymų metu universiteto akademiniam personalui lektorės Indrė Oleškevičienė (ISI Studijų modernizavimo grupės vadovė) ir Dr. Daiva Urmonienė (ISI vyriausioji specialistė) pristatė, kaip sutaupyti daug vertingo laiko planuojant konsultacijas su studentais. Dalyviai pabandė Moodle aplinkoje iš anksto susiplanuoti tiek realius, tiek virtualius susitikimus, o šis gebėjimas padės išvengti susitikimų derinimo el. laiškais ar žinutėmis Moodle aplinkoje ir taip sutaupyti laiko. Taip pat, lektorės pasidalino žiniomis, kaip naudojantis Moodle įrankiais žymėti studentų lankomumą, nuotolinių studijų aplinkoje, o tai prisidės prie „žaliojo universiteto“ iniciatyvos mažinti popierinių dokumentų kiekius. Mokymų dalyviai džiaugiasi, kad šie mokymai iš tiesų labai tinkami dėstymo kompetencijoms kelti.


Spalio 12 d. įvyko antrieji šio mėnesio VDU Inovatyvių studijų instituto specialistų vedami mokymai „Mokymosi organizavimas skaitmeninėje aplinkoje“ kuriuos vedė ISI vyriausioji specialistė Rimantė Čepauskienė ir vyresnysis specialistas Egidijus Jaras. Specialistai pristatė vaizdo konferencijų įrankių MS Teams ir BigBlueButon naudojimo galimybes nuotolinėms vaizdo paskaitoms bei naujas jų funkcijas. Dalyviai aktyviai kėlė klausimus ir drauge analizavo dažniausiai iškylančias prisijungimo, įrašų dalinimosi problemas bei jų sprendimo būdus. 


Spalio 27 d. Inovatyvių studijų instituto specialistės Indrė Oleškevičienė ir dr. Daiva Urmonienė virtualiai įvykdė paskutinius šio mėnesio mokymus tema „Vertinamosios užduotys, testai ir pasiekimų pripažinimas skaitmeninėje aplinkoje: užduočių kūrimas“. Lektorės pristatė ir supažindino kaip kuriamas užduočių įrankis „NSA Moodle“, taip pat pristatė, kokius parametrus parinkti kuriant vertinamąją užduotį.


Dėkojame lektoriams ir šiuose praktiniuose mokymuose dalyvavusiems kolegoms.