Įvyko seminaras-mokymai „Asmeninio gyvenimo ir karjeros derinimas"

Rugsėjo 22 d. įvyko seminaras-mokymai „Asmeninio gyvenimo ir karjeros derinimas", kurio metu VDU ir kitų universitetų doktorantūros studentai ir studentės kartu su lektorėmis Prof. dr. Natalija Mažeikiene ir doktorante bei VDU lygių galimybių koordinatore Laura Lapinske diskutavo apie asmeninio gyvenimo ir darbo derinimo problematiką. Lektorės ne tik pristatė teorinę šios temos pusę, bet kartu su dalyviai pasidalino gerosiomis praktikomis, įvardino ir atpažino kliūtis, kalbėjosi apie galimybę derinti asmeninio gyvenimo veiklas, šeimos įsipareigojimus ir profesinę veiklą. Seminaro metu lektorės pristatė teorines įžvalgas bei praktines laiko planavimo, produktyvaus rašymo, resursų paskirstymo strategijas. Naudojant interaktyvius įrankius, dalyviai(-ės) įsitraukė į diskusijas bei dalinosi savo gerosiomis patirtimis ir kliūtimis, su kuriomis susiduria studijose, darbe ir asmeniniame gyvenime.

Mokymai įvykdyti įgyvendinant projekto SPEAR ir Profesinių kompetencijų vystymo centro veiklas.