Gegužės 9 d. verslo ir viešojo sektoriaus atstovus kviečiame į „Verslo pusryčius’24“

VDU

Gegužės 9 d. 14.00–15.30 val. Vytauto Didžiojo Universitetas jau tradiciškai nori pakviesti verslo ir viešojo sektoriaus atstovus į „Verslo pusryčius’24“. Renginio tema – „Aukštos kvalifikacijos darbuotojų profesinis augimas: kompetencijų vertinimas“. Diskusijos metu kelsime tokius klausimus: kaip įmonės skatina aukštos kvalifikacijos darbuotojų profesinį tobulėjimą, kokias personalo vystymo strategijas taiko, ar yra vertinamos darbuotojų savarankiškai įgytos kompetencijos, kokią vertę tai suteikia organizacijai ir kiti šios tematikos klausimai.


„Verslo pusryčiai’24“ vyks gegužės 9 d. 14.00–15.30 val. VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, Žilibero g. 4, Kaune. Po diskusijos visų norinčių dalyvių lauks VDU Botanikos sodo drugelių paroda.


Diskusiją moderuos VDU Studijų prorektorė dr. Simona Pilkienė ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vykdančioji direktorė Reda Stankevičienė. Renginys aktualus organizacijų vadovams, personalo valdymo specialistams ir visiems, besidomintiems kompetencijų pripažinimo procedūra ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimo galimybėmis.


Kviečiame registruotis. Vietų skaičius ribotas. 


VDU