Profesinis tobulėjimas VDU bendruomenei gegužės mėnesį

VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras kvietė tiek akademinius, tiek neakademinius darbuotojus aktyviai dalyvauti profesinio tobulėjimo mokymuose visą gegužės mėnesį. Būtent gegužę siūlėme atkreipti dėmesį į darbo ir šeimos derinimą kartu su lektoriumi Tadu Vadvilavičiumi, taip pat kvietėme pasisemti kūrybiškumo kartu su lektore dr. Aiste Čapiene. Tačiau itin platų tinklelį siūlė „Transform4Europe“ aljanso nariai.

Septyni „Transform4Europe“ aljanso nariai sutelkė kompetencijas savo akademinių ir neakdeminių bendruomenių profesiniam tobulėjimui skatinti. Jau gegužės mėnesį „T4EU“ bendruomenės nariai turėjo galimybę dalyvauti pirmuosiuose, įvairias temas ir sritis apimančiuose, aukšto lygio ekspertų vedamuose profesinio tobulėjimo mokymuose.

Mokymų sąrašas

Mokymai VDU darbuotojams

• Gegužės 10 d., 9:00 – 10:30 val., MS Teams, „Studijų programų tobulinimo planų rengimas ir stebėsena: tobulintini aspektai“ (Studijų programų komitetų pirmininkams (-ėms). Lektorė: Dr. Edita Jurkonytė.
  • Gegužės 12 d., 15:00 – 17:30 val., gegužės 19, 26 d., 15:00 – 17:00 val., S. Daukanto g. 28 – 101 aud., trijų dalių praktiniai mokymai „Pozityvesnio darbo-šeimos derinimo link“. Lektorius: Dokt. Tadas Vadvilavičius.
  • Gegužės 25 d., 13:00 – 17:00 val., Universiteto g. 8a-211 aud., Akademijos m., „Kūrybinis mąstymas ir inovatyvios kūrybinio lavinimo technikos (praktiniai metodų išbandymo mokymai)“. Lektorė: Dr. Aistė Čapienė.

Transform4Europe mokymai akademiniam personalui

• Gegužės 25 d., 10:00 – 12:00 val., MS Teams, „Learning partnerships for designing co – learning expierence“. Lektorė: Alex Neuman, Estonian Academy of Arts.

Transform4Europe mokymai neakademiniam personalui

• Gegužės 12 d., 11:30 – 15:30 val., MS Teams, „Getting through the Culture Maze“. Lektorė: Nikolina Tsvetkova, Sofia University St. Kliment Ohridski.

Transform4Europe mokymai akademiniam ir neakademiniam personalui

• Gegužės 10 d., 9:30 – 13:30 val., MS Teams, „Teaching for action: Changing attitudes to promote the Sustainable Development Goals through challenge-based teaching”. Lektorė: Asuncion Menargues Marcilla, University of Alicante.
  • Gegužės 12 d., 9:00 – 13:00 val., MS Teams, „Time management for an effective and stress-free life”. Lektorė: Danguolė Kraskauskienė, Vytautas Magus University.
  • Gegužės 24 d., 9:30 – 13:45 val., MS Teams, „One common language: How intercultural communication succeeds“. Lektorė: Jyotika Dalal, Saarland University.
  • Gegužės 26 d., 9:30 – 13:00 val., MS Teams, „Online presentation skills“. Lektorė: Margo Loor, Estonian Academy of Arts.
  • Gegužės 30 d., 9:30 – 13:30 val., MS Teams, „Do you hear what I hear? Avoiding the pitfalls of intercultural communication”. Lektorius: Ignas Kalpokas, Vytautas Magnus University.

Vieši mišrūs mokymai VDU studentams ir akademiniam personalui

• Gegužės 9 d., 15:00 – 17:00 val., Zoom, „Įtraukių praktikų mokymai universiteto bendruomenei“. Mišrūs mokymai: studentams ir akademiniam personalui. Lektoriai: Prof. dr. Artūras Tereškinas, Prof. dr. Milda Ališauskienė, Dr. Gintarė Pocė.