Profesinių kompetencijų vystymo centrui - reikšmingas VDU bendruomenės įvertinimas

VDU

Balandžio 26 d. po kelerių metų pertraukos į Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) sugrįžo atsinaujinę ir iki tol jau tradiciniais tapę universiteto bendruomenei skirti apdovanojimai - „V2”. Jų metu yra apdovanojami ir pagerbiami geriausi VDU dėstytojai, studentiškos organizacijos, iniciatyvos, visų akį prikaustę įvykiai. Šiais metais, šie apdovanojimai sutapo ir su Lietuvos universiteto šimtmečiu, todėl vėl atgimęs renginys tapo puikia proga ir galimybe susiburti visai VDU universiteto bendruomenei kartu pabūti, atsipūsti bent akimirkai nuo kasdienių darbų ir pakiliomis nuotaikomis pasitikti šventinių renginių savaitę, skirtą neeilinei progai. 


VDU Profesinių kompetencijų vystymo centrui, kaip gana naujam neakademiniam universiteto padaliniui, šie apdovanojimai tapo ypatingais, kadangi centras buvo nominuotas vienoje iš nominacijų – „Metų debiutas“. PKVC vykdo įvairias profesinio tobulėjimo veiklas, skirtas akademinei ir neakademinei universiteto bendruomenei. Nuo 2021 m. spalio 5 d. Centras jau suorganizavo daugiau kaip 50 mokymų visai VDU bendruomenei ir kitų aukštųjų mokyklų bendruomenėms. Nusistovėjo praktika, kad VDU bendruomenė kiekvieną mėnesį turi galimybę auginti kompetencijas skirtingų lektorių ir lygių mokymuose.


Būtent balandžio 26 d. VDU bendruomenė balsų dauguma VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras laimėjo „Metų debiuto“ nominaciją. Šis apdovanojimas įpareigoja dar daugiau dirbti, dar labiau stengtis, kad kiekvienas VDU bendruomenės narys turėtų visas galimybes tobulėti įvairiose srityse. Itin svarbu išgirsti tiek lūkesčius, tiek pasiūlyti kokybišką bei vertingą mokymų turinį. Taip pat VDU bendruomenė turės galimybę savo tobulėjimą stebėti mokymosiakademija.vdu.lt platformoje bei jau rudenį laukia kitos naujovės ir platesnės profesinio tobulėjimo galimybės.


Kviečiame mus sekti Facebook ir LinkedIn platformose.