Rudenį kviečiame mokytis mokymų programoje – „Konfliktų mediacija“

VDU

Kviečiame registruotis į VDU Socialinių mokslų fakulteto vykdomą „Konfliktų mediacijos“ mokymų programą rudens sezone – rugsėjo 22, 29, 30 d. ir spalio 20 d. (60 akad. val.). Šios mokymų programos tikslas – ugdyti įvairių sričių vadovų ir specialistų gebėjimą savo profesinėje aplinkoje nešališkai valdyti tarpasmeninius, tarpgrupinius ir kt. konfliktus, taikant mediacijos metodą, skatinantį konfliktuojančias puses siekti susitarimo ir/ar priimti sprendimą. Mokymų kaina 400 eurų.


Kviečiame dalyvauti:

įvairių sričių (psichosocialinių paslaugų, švietimo sektoriaus, valstybės tarnybos, verslo ir kt.) vadovus ir specialistus, kurie savo darbe susiduria su tarpasmeniniais, tarpgrupiniais konfliktais ir nori išmokti konfliktų mediacijos metodo.


Mokymų metų įgyjamos kompetencijos:

mokymuose dalyviai susipažins su mediacijos principais,

išmoks taikyti mediacijoje naudojamas, technikas sprendžiant konfliktines situacijas savo profesinėje aplinkoje.


Programos lektoriai:


Dr. Laima Abromaitienė – dirba mediatore VšĮ Darnūs namai bei VšĮ Bendruomeniniai šeimos namai, užsiima privačia praktika. Taip pat yra supervizorė (profesinių santykių konsultantė) – daugiau nei 13 metų veda individualias, grupės bei komandos supervizijas. Turi ilgametės akademinio darbo patirties (socialiniai mokslai, edukologija).

Prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė – psichologė, dirba VDU Psichologijos katedroje, turi daugiau kaip 20 m. praktiką organizacijų konsultavimo ir mokymų srityse. Domėjimosi, praktinės patirties, dėstymo ir mokslinių tyrimų sritys: psichosocialiniai darbuotojų veiklos efektyvumo veiksniai, asmens psichosocialinės adaptacijos ypatumai, efektyvus bendravimas, konfliktų valdymas ir metodai (derybos, mediacija).

Dr. Rytis Pakrosnis – psichologas, dirba VDU Psichologijos klinikoje ir privačioje praktikoje. Turi ilgametės kvalifikacijos kėlimo seminarų ir mokymų vedimo patirties koučingo, vadovavimo, organizacijų vystymo, psichologinės pagalbos temomis. VDU dėsto su psichologine pagalba susijusius kursus, tyrinėja psichologinių intervencijų veiksmingumą.


MOKYMŲ PROGRAMA.


Kviečiame REGISTRUOTIS.Dalyvių atsiliepimai apie programą:


Sonata Liutikienė: Mokymai iš tiesų buvo labai naudingi, objektyviai ir išsamiai pateikta informacija, kuri glaudžiai koreliavo su praktinėmis veiklomis, tikrai rekomenduočiau ir kitiems besidomintiems mediacija.


Orinta Paukštė: Konfliktų mediacijos kursai labai patiko – suteikė daug naudingos informacijos, kurią galima bus pritaikyti ne tik darbinėje veikloje, bet ir tarpasmeniniuose santykiuose. Dėstytojų kompetentingumas, entuziazmas, supratingumas, empatija leido gilintis, įsisąmoninti suteikiamą teorinę medžiagą, o praktikinės užduotys – suprasti esminius mediacijos punktus. Tikrai rekomenduoju šiuos kursus.