VDU studentams – galimybės tobulėti ir vasarą pradėti su „Coursera“

VDU

„Coursera“ platforma siūlo lankstų savarankiško mokymosi modelį ir itin plačias mokymosi bei profesinio tobulėjimo galimybes, leidžia tyrinėti naujas sritis, tobulinti turimus įgūdžius, įgyti konkurencinį pranašumą planuojant karjeros ateitį darbo rinkoje. Visi norintys mokytis, prisijungę prie „Coursera“ platformos, mokymosi kursus, jų trukmę ir laiką gali planuoti atsižvelgdami į savo pačių užimtumą, jiems patogiu metu. Besimokantiems šioje platformoje siūloma susipažinti su įvairiomis temomis tokiomis kaip: programavimas, kalbų lavinimas, viešasis kalbėjimas, psichologija, karjeros planavimas ir kt. Užsiregistravusiems vartotojams galima mokytis iš daugiau nei 275 pirmaujančių universitetų ir įmonių iš viso pasaulio („Google“, „Amazon“, „IBM“, „Microsoft“, „Meta“ ir kt.), o suteikiama nuotolinio mokymosi prieiga apima daugiau nei 5 400 kursų.


Studentams bus siūloma studijuoti įvairius dalykus ir mokymus: nuo 5 – 10 min. trunkančių video klipų peržiūros ar kelių valandų trukmės projektų, kuriuose galima lavinti naujus įgūdžius, o vėliau plėtoti juos praktikoje, iki ilgesnių kursų, kuriuos pabaigus išduodami sertifikatai, lengvai pritaikomi darbo rinkoje ir itin vertinami didžiausių tarptautinių kompanijų. Tai proga susipažinti su aukščiausiai vertinamais dalykais ir įgyti teorinius bei praktinius įgūdžius, galinčius praversti karjeros kelyje ateityje. Visa tai galima išmokti nuotoliniu būdu, net neišvykstant iš savo namų.

 

Studentus kviečiame nepraleisti progos ir pasinaudoti „Coursera“ platformoje siūlomomis galimybėmis įgyti naujų žinių iš aukščiausio lygio profesionalių lektorių ir savo srities ekspertų iš viso pasaulio. Mokytis šioje platformoje galės tik licenciją turintys studentai, tad pirmiausia visus norinčius studentus kviečiame registruotis.

Norinčius pradėti vasarą su „Coursera“ prašome užpildyti registracijos formą iki birželio 1 d. Mokymosi licencija galios iki rugsėjo 1 d.


Pasibaigus registracijai, kiekvienas būsimas dalyvis gaus kvietimą prisijungti prie mokymų asmeniškai nurodytu el. paštu. Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į VDU Studijų departamentą el. paštu sd@vdu.lt.

 

#Transform4Europe 

Ši veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo „Naujos kartos Lietuva“priemonės lėšomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. 

Projektas „VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).