Vytautas Magnus University
Aprašymas

Mokymų tikslas: Supažindinti dalyvius su skirtingomis kultūromis ir suteikti žinias, kurios padės išvengti konfliktų, kuriuos lemiamia kultūrų skirtumai.

 • photo
  Bus paskelbta
 • photo
  Išduodami sertifikatai
 • photo
  Mokymasis grupėje
 • photo
  Naujausios žinios
 • photo
  Kompetencijų grupė – 1 grupė
 • photo
  A ir B lygio mokymų programa (pradedantiesiems ir patyrusiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymas. Šio kurso metu lektorius pasidalins ilgamete patirtimi ir žiniomis apie tarpkultūrinius skirtumus, jų lemiamas problemas ir iššūkius. Lektorius pristatys metodikas, padedančias išvengti konfliktinių situacijų dėl kultūrinių skirtumų. Dalyviai, padedami lektoriaus, diskutuos apie elgesio ir manierų reikšmę skirtingose kultūrose.

 

Mokymų metu sužinosite apie:

 tarpkultūriniai skirtumai, jų lemiamos problemos ir iššūkiai (teorija)

 metodikos, skirtos išvengti konfliktinių situacijų, šių metodikų parinkimas įvairių situacijų pavyzdžių analizės metu (teorija + praktika)

 elgesio ir manierų reikšmė skirtingose kultūrose (teorija)

 elgesio ir manierų analizė pateiktuose pavyzdžiuose bei diskusija kaip dalyviai interpretuoja kitų asmenų elgseną įvertindami, jų kultūrą (praktika)

 DUK

 

Verta dalyvauti, nes:

 mokymų dalyviai gebės išgryninti kokie tarpkultūriniai skirtumai yra ryškiausi analizuojant skirtingų kultūrų atstovus

 gebės nustatyti tarpkultūrinių skirtumų lemiamas problemas ir iššūkius bei pritaikyti tinkamas metodikas šioms konfliktinėms situacijoms spręsti

 dalyviai gebės įvertinti kultūrinių skirtumų įtaką asmens elgsenai bei manieroms.

 

Kviečiame dalyvauti:

 tuos, kurie dirba tarpkultūrinėje aplinkoje

norinčius ugdyti gebėjimą suprasti skirtingų kultūrų žmones, jų elgesį ir manieras bei išvengti galimų konfliktų, o neišvengus gebėti juos konstruktyviai valdyti.


Trukmė: 8 val.

 

Vieta: Derinama.

 

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes: 1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.)

 

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis: A lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias ir B lygio mokymų programa (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją. Kaina
Eur

Mokymai skirti grupėms, komandoms. Dėl kainos teirautis mokymosi.akademija@vdu.lt

Lektoriai

VDU Regionistikos katedros profesorius. Islamo tyrinėtojas, religijotyrininkas.

Jo interesų sritys - Europos musulmonų bendruomenės, musulmonų atgimimo judėjimai, socialiniai-politiniai procesai Artimuosiuose Rytuose.

Nuodugniai tyrinėja islamo šalis ir musulmonų bendruomenes Europoje, nuolat rengia tarptautinius mokslinius straipsnius ir projektus šiomis temomis.

Atsiliepimai