Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasMokymų metu pažinti ir atrasti savo galimybes ne tik kurti, bet ir ir įgyvendinti socialines inovacijas, keičiančias kiekvieno iš mūsų gyvenimą

 • photo
  2023 m. kovo 2 d.– birželio 1 d.
 • photo
  Mišriu būdu: virtualioje erdvėje ir gyvai Kaune ir Vilniuje
 • photo
  Teorija ir praktika
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 1, 2 ir 3 grupė
 • photo
  A, B ir lygio mokymų programa (pradedantiesiems, patyrusiems ir ekspertams)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymas. Vytauto didžiojo universiteto komanda, kartu su Lietuvos socialinių inovacijų klasteris kartu ir Kauno kolegija ir VU Verslo mokykla / VU Business School kviečia į Socialinių inovatorių akademijos pavasarinę sesiją, kurios metu galėsite pažinti ir atrasti savo galimybes ne tik kurti, bet ir ir įgyvendinti socialines inovacijas, keičiančias kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Dalyvauti galima komandomis po 3-5 asmenis. Jei komandos neturite, galite registruotis ir vieni, o komandą suformuosime mes. Programa akredituota kaip neformaliojo švietimo programa. 

Tikslinė grupė: studentai(-ės), dėstytojai(-os), bendruomenių, organizacijų atstovai(-ės), tiesiog besidomintys socialiniais iššūkiais ir jų sprendimais.

Turinys

Darnios socialinių inovacijų ekosistemos kūrimas

Transformuojančios lyderystės svarba ir inovatoriui būtinos savybės, kompetencijos bei gebėjimai

Kūrybiškumo ugdymas ir idėjų generavimas

Socialinių inovacijų įgyvendinimas ir galimi finansavimo šaltiniai

Socialinių inovacijų vertė ir poveikio matavimas

socialinių inovatorių hakatonas

Trukmė. Kovo 2 d. – birželio 1 d. (41 ak. val.)

Vieta. Programą sudaro nuotoliniai susitikimai, kontaktiniai susitikimai ir mentorystės sesijos. 

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.), 2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, tyriminės, dalykinės ir kt.) ir 3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.)

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias, B lygio mokymų programos (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją ir C lygio mokymų programos (ekspertams) – siekiantiems plėtoti turimas kompetencijas bei dalintis patirtimi su kolegomis. Tai proaktyvaus pobūdžio veiklos, skirtos savo srities ekspertams, taikant aktyvius ir įtraukius metodus (pvz. patirties mainus, mentorystę) ekspertiškumui plėtoti. Ekspertinės kvalifikacijos palaikymui per patirties mainus, mentorystę ir kt. veiklas.

Registracija į mokymus čia.

Kaina
Eur

Mokymai nemokami. 

Lektoriai

Lietuvos socialinių inovacijų klasterio vadovė 


VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro vadovė


Kauno kolegijos Verslo centro vadovė


VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro mokymų organizatorė


Sociologė, pozityvaus mąstymo trenerė, požiūrio keitimo mentorė ir sertifikuota ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė


VU Verslo mokyklos Studijų tarnybos vadovė


Socialinių inovacijų ir verslumo ekspertas


Lietuvos mokslo tarybos NCP koordinatorė

Atsiliepimai