
Aprašymas
Tikslas. Mokymų metu pažinti ir atrasti savo galimybes ne tik kurti, bet ir ir įgyvendinti socialines inovacijas, keičiančias kiekvieno iš mūsų gyvenimą
-
2023 m. kovo 2 d.– birželio 1 d.
-
Mišriu būdu: virtualioje erdvėje ir gyvai Kaune ir Vilniuje
-
Teorija ir praktika
-
Išduodami pažymėjimai
-
Kompetencijų grupė – 1, 2 ir 3 grupė
-
A, B ir lygio mokymų programa (pradedantiesiems, patyrusiems ir ekspertams)
Mokymosi struktūra
Trumpas aprašymas. Vytauto didžiojo universiteto komanda, kartu su Lietuvos socialinių inovacijų klasteris kartu ir Kauno kolegija ir VU Verslo mokykla / VU Business School kviečia į Socialinių inovatorių akademijos pavasarinę sesiją, kurios metu galėsite pažinti ir atrasti savo galimybes ne tik kurti, bet ir ir įgyvendinti socialines inovacijas, keičiančias kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Dalyvauti galima komandomis po 3-5 asmenis. Jei komandos neturite, galite registruotis ir vieni, o komandą suformuosime mes. Programa akredituota kaip neformaliojo švietimo programa.
Tikslinė grupė: studentai(-ės), dėstytojai(-os), bendruomenių, organizacijų atstovai(-ės), tiesiog besidomintys socialiniais iššūkiais ir jų sprendimais.
Turinys:
Darnios socialinių inovacijų ekosistemos kūrimas
Transformuojančios lyderystės svarba ir inovatoriui būtinos savybės, kompetencijos bei gebėjimai
Kūrybiškumo ugdymas ir idėjų generavimas
Socialinių inovacijų įgyvendinimas ir galimi finansavimo šaltiniai
Socialinių inovacijų vertė ir poveikio matavimas
socialinių inovatorių hakatonas
Trukmė. Kovo 2 d. – birželio 1 d. (41 ak. val.)
Vieta. Programą sudaro nuotoliniai susitikimai, kontaktiniai susitikimai ir mentorystės sesijos.
Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes. 1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.), 2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, tyriminės, dalykinės ir kt.) ir 3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.)
Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis. A lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias, B lygio mokymų programos (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją ir C lygio mokymų programos (ekspertams) – siekiantiems plėtoti turimas kompetencijas bei dalintis patirtimi su kolegomis. Tai proaktyvaus pobūdžio veiklos, skirtos savo srities ekspertams, taikant aktyvius ir įtraukius metodus (pvz. patirties mainus, mentorystę) ekspertiškumui plėtoti. Ekspertinės kvalifikacijos palaikymui per patirties mainus, mentorystę ir kt. veiklas.
Registracija į mokymus čia.
Kaina
Eur
Mokymai nemokami.
Lektoriai
Lietuvos socialinių inovacijų klasterio vadovė
VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro vadovė
Kauno kolegijos Verslo centro vadovė
VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro mokymų organizatorė
Sociologė, pozityvaus mąstymo trenerė, požiūrio keitimo mentorė ir sertifikuota ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė
VU Verslo mokyklos Studijų tarnybos vadovė
Socialinių inovacijų ir verslumo ekspertas
Lietuvos mokslo tarybos NCP koordinatorė