Vytautas Magnus University
Aprašymas

Mokymų tikslassupažindinti studentus(-e), doktorantus (-es), dėstytojus(-jas), padalinių vadovus(-es), administracijos ir kitas darbuotojus (-jas) su karjeros valdymo sistema, atskleisti karjeros projektavimo gebėjimų svarbą asmens gyvenime, šiuolaikinėje organizacijoje ir akademinėje aplinkoje.

 • photo
  2023 m. vasario 28 d. 14.00–16.00 val.
 • photo
  Virtualioje erdvėje
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 2 ir 3 grupė
 • photo
  A ir B lygio mokymų programa (pradedantiesiems ir patyrusiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasSeminaras supažindins studentus(-e), doktorantus (-es), dėstytojus(-jas), padalinių vadovus(-es), administracijos ir kitas darbuotojus (-jas) su karjeros valdymo sistema, atskleis karjeros projektavimo gebėjimų svarbą asmens gyvenime, šiuolaikinėje organizacijoje ir akademinėje aplinkoje.

Šie mokymai organizuojami SPEAR projekto, skirto Lyčių lygybės plano įgyvendinimui Vytauto Didžiojo universitete, rėmuose. Bus pristatyti karjeros valdymo lyčių aspektai. 

Tikslinė grupė:

studentai(-ės), doktorantai(-ės), jaunos tyrėjos ir jauni tyrėjai, darbuotojos(-ai), visos ir visi, kas siekia patobulinti asmeninius karjeros valdymo gebėjimus, sėkmingai derinti karjerą ir šeimą;

įvairaus lygio vadovams, kurie siekia įgyti žinių ir patobulinti žmogiškųjų išteklių valdymo gebėjimus, padėti auginti talentus ir plėtoti darbuotojų ir studentų karjerą.

taip pat mokymai padės dėstytojams, studijų administravimo srityje dirbantiems darbuotojams, studentų akademinių ir mokslinių darbų vadovams geriau suprasti jaunų žmonių ir jaunų šeimų karjeros valdymo iššūkius ir ieškoti asmeninių bei institucinių pagalbos priemonių.

Trukmė: 2 valandos.

Vieta: Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes: 2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, tyriminės, dalykinės ir kt.) ir 3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.).

 Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis: A lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias ir B lygio mokymų programa (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją. Kaina
Eur

Mokymai nemokami

Lektoriai

VDU Švietimo akademijos vice-kanclerė

Mokslinės veiklos kryptys: karjeros valdymas, mokymosi kultūra, savarankiškas mokymasis, įsidarbinamumo gebėjimai, motyvacijos teorijos

Projekto Medijų raštingumas Baltijos šalyse“ projekto vadovė

CRIS profilis

LinkedIn profilis

Atsiliepimai