Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasPristatyti vaizdo konferencijų įrankių MS Teams ir BigBlueButon naudojimo galimybes nuotolinėms vaizdo paskaitoms bei naujas funkcijas. 

 • photo
  2023 m. sausio 16 d. 14.00-15.30 val.
 • photo
  Mokymasis grupėje virtualiu būdu
 • photo
  Teorija ir praktika
 • photo
  Tik VDU darbuotojams
 • photo
  Kompetencijų grupė – 1 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasMokymų metu pristatysime vaizdo konferencijų įrankių funkcijas, jų naudojimo galimybes, susitikimų nuorodų aktyvavimą Moodle aplinkoje. Aptarsime dažniausiai iškylančias prisijungimo, įrašų dalinimosi problemas bei jų sprendimo būdus. 

Turinys:

Vaizdo konferencijų kambario aktyvavimas Moodle aplinkoje, iškylančių problemų analizė;

Trumpas naujų vaizdo konferencijų įrankių funkcijų pristatymas;

Baltos lentos naudojimo MS Teams demonstracija;

Vaizdo įrašo nuorodos pateikimo Moodle aplinkoje iš vaizdo įrašų bei dokumentų saugyklos OneDrive pristatymas.

Plėtojami gebėjimaiDalyviai atnaujins bei patobulins žinias apie vaizdo konferencijų įrankius, jų funkcijas ir pritaikymą rengiant vaizdo paskaitas.

Tikslinė grupė. VDU dėstytojai

Trukmė2 akademinės valandos.

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.).

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

Lektoriai

Inovatyvių studijų instituto vyriausioji specialistė

Pagrindinės veiklos – nuotolinėms studijoms skirtų vaizdo paskaitų įrankių priežiūra, atnaujinimas, dėstytojų konsultavimas, metodinės medžiagos apie virtualios mokymosi aplinkos naudojimą rengimas, naujų sistemų paieška ir diegimas, programų kontrolė ir stebėsena

Inovatyvių studijų instituto vyresnysis specialistas

Atsakingas už auditorinių ir darbastalio vaizdo konferencijų įrangų administravimą, vaizdo konferencijų ir vaizdo įrašų administravimą, dėstytojų mokymų apie vaizdo konferencijas organizavimą bei paramos sistemą, metodinės medžiagos apie vaizdo konferencijas rengimą, vaizdo konferencijų pritaikymą

Atsiliepimai

Naudingi įrankiai