
Aprašymas
Tikslas. Susipažinti su H5P įrankiu nuotolinių studijų aplinkoje Moodle, pritaikyti siūlomas galimybes interaktyvaus turinio kūrimui.
-
2023 m. sausio 9 d. 14.00–15.30.
-
Mokymasis grupėje virtualiu būdu
-
Praktika ir diskusija, konsultacija
-
Išduodami pažymėjimai
-
Kompetencijų grupė – 1 grupė
-
A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra
Trumpas aprašymas. Šiuose mokymuose susipažinsite su H5P įrankio funkcijomis ir pritaikymo galimybėmis, sužinosite kaip sukurti interaktyvias veiklas, tokias kaip interaktyvus vaizdo įrašas, interaktyvios skaidrės ir pan.
Turinys:
H5P įrankis – kas tai?
Kam skirtas H5P įrankis?
Kaip sukurti interaktyvų vaizdo įrašą.
Kaip sukurti interaktyvias skaidres.
Plėtojami gebėjimai. Žinosite, kaip praktiškai naudoti H5P įrankį, kurti interaktyvias veiklas nuotolinių studijų aplinkoje Moodle.
Tikslinė grupė. VDU dėstytojai
Trukmė. 2 akademinės valandos.
Vieta. Virtualioje erdvėje.
Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes. 1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.)
Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis. A lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.
Lektoriai
Inovatyvių studijų instituto Studijų modernizavimo grupės vadovė
Atsakinga už nuotolinių studijų aplinkos ir vaizdo konferencijų įrankių kokybės užtikrinimo efektyvumą, administravimą, taip pat, rūpinasi nuotolinių studijų dalykų kūrimu bei priežiūra, dėstytojų ir studentų konsultavimu.
Inovatyvių studijų instituto vyriausioji specialistė
Pagrindinės veiklos – nuotolinėms studijoms skirtų vaizdo paskaitų įrankių priežiūra, atnaujinimas, dėstytojų konsultavimas, metodinės medžiagos apie virtualios mokymosi aplinkos naudojimą rengimas, naujų sistemų paieška ir diegimas, programų kontrolė ir stebėsena.