Vytautas Magnus University
Aprašymas

 TikslasSusipažinti su H5P įrankiu nuotolinių studijų aplinkoje Moodle, pritaikyti siūlomas galimybes interaktyvaus turinio kūrimui.


 • photo
  2023 m. sausio 9 d. 14.00–15.30.
 • photo
  Mokymasis grupėje virtualiu būdu
 • photo
  Praktika ir diskusija, konsultacija
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 1 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasŠiuose mokymuose susipažinsite su H5P įrankio funkcijomis ir pritaikymo galimybėmis, sužinosite kaip sukurti interaktyvias veiklas, tokias kaip interaktyvus vaizdo įrašas, interaktyvios skaidrės ir pan.

 Turinys:

H5P įrankis – kas tai?

Kam skirtas H5P įrankis?

Kaip sukurti interaktyvų vaizdo įrašą.

Kaip sukurti interaktyvias skaidres.

 Plėtojami gebėjimaiŽinosite, kaip praktiškai naudoti H5P įrankį, kurti interaktyvias veiklas nuotolinių studijų aplinkoje Moodle.

 Tikslinė grupė. VDU dėstytojai

 Trukmė2 akademinės valandos.

 Vieta. Virtualioje erdvėje.

 Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.)

 Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

 

Lektoriai

Inovatyvių studijų instituto Studijų modernizavimo grupės vadovė

Atsakinga už nuotolinių studijų aplinkos ir vaizdo konferencijų įrankių kokybės užtikrinimo efektyvumą, administravimą, taip pat, rūpinasi nuotolinių studijų dalykų kūrimu bei priežiūra, dėstytojų ir studentų konsultavimu.


Inovatyvių studijų instituto vyriausioji specialistė

Pagrindinės veiklos – nuotolinėms studijoms skirtų vaizdo paskaitų įrankių priežiūra, atnaujinimas, dėstytojų konsultavimas, metodinės medžiagos apie virtualios mokymosi aplinkos naudojimą rengimas, naujų sistemų paieška ir diegimas, programų kontrolė ir stebėsena.

Atsiliepimai