Vytautas Magnus University
Aprašymas

Tikslas. Susipažinti su Testo įrankio funkcijomis dirbant nuotolinių studijų aplinkoje Moodle.

 • photo
  2022 m. lapkričio 8 d. 13.00-14.30 val.
 • photo
  Mokymasis grupėje virtualiu būdu
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Tik VDU darbuotojams
 • photo
  Kompetencijų grupė – 1 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasSužinosite, kokios yra Testo įrankio funkcijos, kaip kuriamas atsiskaitomasis testas bei kaip tinkamai nustatyti/ parinkti kuriamo vertinamojo testo parametrus Nuotolinių studijų aplinkoje Moodle. Sužinosite, kokie galimi kausimų tipai testo veikloje bei kaip tinkamai juos įtraukti į sukurtą testo veiklą.

Turinys:

Pristatomas Testo įrankis NSA Moodle.

Supažindinama, kaip kuriamas Testo įrankis NSA Moodle.

Supažindinama, kokie galimi teste klausimų tipai.

Pristatoma, kaip įtraukti į sukurtą testo veiklą testo klausimus.

Plėtojami gebėjimaiŽinosite, kaip susikurti Testo įrankį NSA Moodle ir kaip tinkamai parinkti parametrus kuriant vertinamąją testą bei įtraukti norimus klausimus į testo įrankį.

Tikslinė grupė. VDU dėstytojai.

Trukmė2 akademinės valandos.

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes1 grupė – bendrosios (užsienio kalbų, tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, skaitmeninio raštingumo ir kt.).

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

Lektoriai

Inovatyvių studijų instituto Studijų modernizavimo grupės vadovė

Pagrindinės funkcijos institute – rūpinasi nuotolinių studijų aplinkos ir vaizdo konferencijų įrankių kokybės užtikrinimo efektyvumu, administravimu, taip pat, rūpinasi nuotolinių studijų aplinkos ir vaizdo konferencijų palaikymo procedūromis. Vykdo efektyvų ir konstruktyvų bendradarbiavimą su Universiteto dėstytojais išsiaiškinant jų poreikius nuotolinių studijų aplinkoje. Analizuoja gautų poreikių realizavimo ir įgyvendinimo galimybes. Inicijuoja nuotolinių studijų modernizavimą. Konsultuoja dėstytojus ir studentus nuotolinių studijų aplinkos klausimais. Veda mokymus Universiteto dėstytojams nuotolinių studijų aplinkos klausimais. Teikia pagalbą Universiteto dėstytojams rengiant neformaliojo švietimo studijų dalykus.

 

Inovatyvių studijų instituto vyriausioji specialistė

Socialinių mokslų vadybos krypties daktarė

Atsakinga už nuotolinių kursų priežiūrą, dėstytojų konsultavimą ir pagalbą, mokymo kursų organizavimą, nuotolinių studijų organizavimo koordinavimą VDU Žemės ūkio akademijoje, projektinę veiklą.

Atsiliepimai

Informatyvūs, išsamūs mokymai.