Vytautas Magnus University
Aprašymas

Dalyviai mokymų metu plėtos pažengusiųjų aukštesniojo (B2.1) lygio bendrosios anglų kalbos komunikacinę, kalbinę ir tarpkultūrinę kompetencijas. Programoje įtrauktos įvairios mokymosi temos leis praplėsti savo žodyną, pagerinti kalbėjimo ir rašymo įgūdžius darbinėje ar asmeninėje aplinkoje. Mokymų temos apima interaktyvius nuotolinius užsiėmimus, grupinį darbą pokalbių kambariuose, dinamiškas diskusijas, tekstų analizę, darbą virtualioje aplinkoje ir individualų savarankišką darbą. Užsiėmimus veda kompetentingi VDU dėstytojai – prisijunkite ir pradėkite anglų kalbos mokymosi kelionę kartu!

REGISTRACIJA
  • photo
    Registruokitės į laukiančiųjų sąrašą.
  • photo
    Mokymų pradžia – 2025 m. vasario mėnesį!
  • photo
    Mokymai – nuotoliniai
  • photo
    Mokymosi programos trukmė: 54 akad. val.
  • photo
    Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas.
  • photo
    Vietų skaičius ribotas.
Mokymosi struktūra

Programa skirta norintiems pagerinti anglų kalbos lygio kompetencijas. Mokymų dalyviai gebės suprasti pakankamai sudėtingus tekstus, ne tik svarbiausias mintis, bet ir detales apie žinomus bei naujus dalykus, su kuriais susiduria darbo aplinkoje, mokymosi įstaigoje, laisvalaikiu ar darbo metu. Taip pat mokysis keistis mintimis bei informacija viešojo bei asmeninio gyvenimo srityse, veikti daugumoje anglų kalbos reikalaujančių situacijų bei išreikšti savo nuomonę ir diskutuoti įvairiomis temomis, tokiomis kaip keliavimo būdai ir ypatumai, šalių unikalumas bei skirtingos visuomenės, šiuolaikinės technologijos ir dirbtinis intelektas, aplinkosauga, įvairios gyvenimo situacijos bei planai, psichologija, hobiai ir pomėgiai, šeima, žurnalistika, masinio informavimo priemonės, įmonės ir organizacijos, darbiniai susitikimai.


Mokymų temos:


 Gyvenimas toli nuo namų. Anglų kalbos laikų sistema. Sudėtiniai žodžiai. Neformali kalba. Šnekamoji kalba.

Tema apima anglų kalbos laikus, pristatomi jų vartojimo ypatumai, gilinamasi į sudėtinius daiktavardžius ir būdvardžius. Besimokantieji diskutuoja susijusiomis temomis, kalbama apie keliones, atliekamos su tekstu susijusios užduotys. Daug dėmesio skiriama šnekamajai kalbai ir šnekamosios anglų kalbos frazėms.


 Kelionės po visą pasaulį bei aplinkosauga. Esamasis atliktinis ir esamasis atliktinis tęstinis laikai.

Šios temos pamokose mokomi esamasis atliktinis ir esamasis atliktinis tęstinis laikai, detaliai išanalizuojami jų vartojimo aspektai. Besimokantieji diskutuoja apie savo keliavimo patirtis, panaudodami frazes su „do“ ir „make“, žiūri video apie pastangas išsaugoti neužterštą aplinką, mokosi argumentuotai ir mandagiai išsakyti savo poziciją.


 Žmonių elgesio modeliai įvairiose situacijose. Pasakojamieji laikai: būtasis paprastasis, būtasis tęstinis, būtasis atliktinis ir būtasis atliktinis tęstinis.

Šioje temoje besimokantieji susipažįsta su kiekybę išreiškiančiais žodžiais, gilinasi į žmonių psichologinius tipus, kartu nagrinėdami tekstus apie žymių žmonių sėkmės istorijas, dialogų pagalba mokosi verslo anglų kalbos žodyno. Taip pat atlieka gramatikos užduotis, kurių pagalba mokomasi taisyklingai vartoti pasakojamuosius laikus.


 Masinio informavimo priemonės. Klausimai ir neiginiai. Antonimai ir priešdėliai. Šnekamosios anglų kalbos frazės.

Skyriuje daug dėmesio skiriama masinio informavimo priemonėms bei šiuolaikinio gyvenimo ypatumams, kartu mokomasi analizuoti bei kritiškai vertinti išgirstą ar perskaitytą informaciją. Skyriaus žodyno temos yra susijusios su technine kalba, kurso dalyviai mokomi apibendrinti informaciją bei perteikti pagrindines mintis. Antroje temos dalyje mokomasi mandagiai išreikšti savo poreikius.


 Šiuolaikinės šeimos. Ateities laikų formos: būsimasis paprastasis laikas, „going to“, esamasis tęstinis laikas, esamasis laikas, būsimasis tęstinis laikas, būsimasis atliktinis laikas. Frazės su „take“ ir „put“.

Naudojant šiame skyriuje pristatomas frazes, diskutuojama apie jaunų žmonių gyvenimo su tėvais privalumus ir trūkumus, aptariant žmonių pasirinkimus ateityje. Antroje skyriaus dalyje gilinami darbinės anglų kalbos gebėjimai, praktikuojantis pokalbius telefonu.


 Po mokymų programos, dalyviai gebės:


  1. Suprasti sudėtingus tesktus, dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  2. Keistis informacija viešojo bei asmeninio gyvenimo srityse;
  3. Bendrauti, reikšti savo nuomonę ir diskutuoti įvariomis temomis, tokiomis kaip kelionės, hobiai, psichologija ir kt.


 Mokymosi programos trukmė: 81 akad. val.

 Praktinio darbo trukmė: 40 akad. val.

 Teorinio darbo trukmė: 14 akad. val.

 Savarankiško darbo trukmė: 27 akad. val.

 Mokymai – nuotoliniai. 

 Tikslinė grupė. Mokymai skirti visiems siekiantiems išmokti pagerinti savo anglų kalbos žinias, norintiems praplėsti savo komunikacines ir tarpkultūrines kompetencijas.

 Finansavimas. Mokymų programa vykdoma kursuok.lt Jūs gausite informaciją, kada bus paskelbtos mokymų datos ir atidaryta galimybė registruotis.



Mokymų kaina asmeniui 500 eurų. Kiekvienas dalyvis turi galimybę gauti valstybės finansavimą per kursuok.lt. Užsiregistravę Jūs pirmieji gausite informaciją, kai mokymų programos bus paskelbtos ir galėsite registruotis.


Taikomas specialus pasiūlymas organizacijoms, jeigu šių mokymų norėtumėte tik savo darbuotojų grupei.

Susisiekite su VDU PKVC mokymų organizatore Gintare Milče el. paštu: gintare.milce@vdu.lt arba telefonu: +370 691 12719.


Lektoriai

Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų instituto lektorė

Specializuojasi bendrosios, šnekamosios bei verslo anglų kalbos dėstyme.

Dėstė universitetuose Ispanijoje, Japonijoje, P. Korėjoje, Lenkijoje, Albanijoje, Indijoje ir kitose šalyse. Nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja tarptautiniuose mokymuose bei kursuose, vykdo mokslinę veiklą, siekdama prisidėti prie užsienio kalbų dėstymo tobulinimo.

Atsiliepimai