Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasSuteikti VDU personalui daugiau žinių apie seksualinį priekabiavimą: kaip jį atpažinti, kaip elgtis susidūrus. Taip pat - pristatyti VDU seksualinio priekabiavimo prevencijos aprašą.

 • photo
  2022 m. spalio 20 d. 16.00-17.30 val.
 • photo
  Virtualioje erdvėje
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Tik VDU darbuotojams
 • photo
  Kompetencijų grupė – 3 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasMokymų metu VDU Lygių galimybių koordinatorė ir projekto SPEAR vykdytoja lekt. Laura Lapinskė supažindins universiteto bendruomenės narius (-es) su seksualinio priekabiavimo formomis bei VDU vykdoma seksualinio priekabiavimo prevencijos politika. Mokymų metu bus pristatyti gyvenimiški pavyzdžiai, kuriuos kartu analizuosime ir mokysimės atskirti seksualinį priekabiavimą nuo flirto. Mokymai vyks interaktyviu būdu, įtraukiant dalyvius (-es) į diskusijas, greitąsias apklausas, grupinį darbą. Taip pat bus pristatytas VDU Seksualinio priekabiavimo ir smurto lyties pagrindu prevencijos aprašas bei instituciniai mechanizmai seksualinio priekabiavimo prevencijos įgyvendinimui.

Turinys:

Seksualinio priekabiavimo formų pristatymas (teorija).

VDU vykdoma seksualinio priekabiavimo prevencijos politikos pristatymas (teorija).

Gyvenimiškų pavyzdžių pristatymas ir jų analizė (apklausos, grupiniai darbai ir interaktyvios veiklos).

VDU Seksualinio priekabiavimo ir smurto lyties pagrindu prevencijos aprašo bei institucinių mechanizmų seksualinio priekabiavimo prevencijos įgyvendinimui pristatymas.

Plėtojami gebėjimaiGeriau suprasti, kas yra seksualinis priekabiavimas, kaip jį atpažinti ir kaip elgtis jį patyrus ar pastebėjus. Dalyviai taip pat sužinos apie institucinę politiką ir prevencinius mechanizmus.

Tikslinė grupė. VDU akademinis ir neakademinis personalas, doktorantai

Trukmė2 akademinės valandos.

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.)

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programos (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

Lektoriai

Lyčių studijų doktorantė

SPEAR projekto tyrėja

Vytauto Didžiojo universiteto Lygių galimybių koordinatorė

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto lektorė

Atsiliepimai

Ačiū už mokymus ir tai, kad kalbame tokiomis svarbiomis temomis bei bandome užbėgti įvykiams už akių.