
Aprašymas
Skaitmeniniai įrankiai atveria galimybes vykdyti veiklą efektyviau. Šiuose mokymuose daugiausiai dėmesio skirsime „Canva“ programai, kuri suteikia galimybes kurti vizualinius sprendimus – nuo prezentacijų iki internetinių svetainių. Mokymų metu išbandysime žaidybinius elementus siūlančias programas, leidžiančias kurti virtualius pabėgimo kambarius. Šios programos padeda kiekvienam, kuris nori perteikti informaciją vaizdžiai, patraukliai, sudominti auditoriją, reprezentuoti save ir savo organizaciją. Mokymai skirti pradedantiesiems, mokytojams, dėstytojams ir kitiems skaitmeninių įrankių entuziastams.
-
2024 m. spalio 29–30 d. 8.30–15.00 val.
-
Nuotoliniai mokymai
-
Išduodami sertifikatai
-
Mokymai skirti EDIH.LT klientams
-
Teorijos 20 %, praktikos 80 %
-
Mokymai nemokami
Mokymosi struktūra
Pirmiausiai susipažinsime su skaitmeniniais įrankiais, o vėliau imsimės praktinių užduočių. „Canva“ – turi neribotas vizualinio turinio kūrimo galimybes. Šią programą naudoja dėstytojai, studentai, mokytojai, mokiniai, kuriems svarbūs patrauklūs vizualiniai sprendimai. „Canva“ yra iš dalies nemokamas, internetinis grafinio vizualizavimo įrankis. Šiuo įrankiu kuriamos prezentacijos, užduotys, infografikai, skaitmeninės knygos ir kita vizualinė medžiaga. Mokymų metu dalyviai bus supažindinti su dirbtinio intelekto grįstais sprendimais, kurie integruoti į „Canva“, ir veikia tokiose programose kaip „muse.ai“, „imagine.art“. Bus pristatyta „Canva“ integracija su kitomis platformomis, pavyzdžiui, „Book creator“. Taip pat susipažinsime su žaidybiniais elementais, kurie bet kokį turinį paverčia interaktyvesniu. Pavyzdžiui, ar pagalvojote, kad net sukurtas virtualus pabėgimo kambarys gali padėti itin patraukliai įtraukti studentus, moksleivius. Šioms užduotims dalyviai išbandys „Genially“ programą.
Mokymai subalansuoti mėgstantiems praktinius užsiėmimus, tad kiekvienas dalyvis turės galimybę atlikti praktines užduotis su savo darbe aktualia medžiaga.
Mokymų turinys:
Skaitmeninių įrankių naudojimas ir kibernetinis saugumas.
Vizualumo prasmė bei pagrindiniai akcentai.
„Canva“ funkcionalumas, veikimo principas bei praktinė veikla.
Interaktyvių užduočių kūrimas su „Canva“, „Book creator“.
Pažintis su „Imagine.art“, „Quizizz“, „Blooket“, „Baamboozle“.
Pabėgimo kambario kūrimas su „Genially“.
Mokymų tikslai:
Suteikti vizualinio turinio kūrimo teorinius pagrindimus.
Išmokyti praktiškai naudotis „Canva“ programos funkcionalumu.
Skatinti kūrybiškumą bei inovatyvų mąstymą.
Supažindinti su dirbtinio intelekto įrankiais kasdieniniam darbui.
Tikslinė grupė: EDIH.LT klientai: mokytojai, dėstytojai ir kiti skaitmeninių įrankių entuziastai.
Trukmė. 16 akademinių valandų. Spalio 29–30 d. 8.30–15.00 val.
Vieta. Nuotoliniai mokymai, MS TEAMS.
Veiklos forma – mokymai.
Pažymėjimas išduodamas išdalyvavus ne mažiau kaip 70 % mokymų laiko.
Užsiregistravę dalyviai informaciją apie susitikimą gaus likus 2 d. d. iki mokymų. Kilus klausimams prašome kreiptis mokymosi.akademija@vdu.lt.
Lektoriai
VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro vadovė
dr. Aistė Ragauskaitė
VDU Profesinių kompetencijų vystymo centro
mokymų organizatorė Gabrielė Viduolytė