Vytautas Magnus University
Aprašymas

Tikslas. Mokymų metu išnagrinėti dažniausiai pasitaikančias klaidas ir pristatyti dažniausiai užduodamus klausimus, o diskusijos metu suteikti galimybę praktiškai išbandyti aptartas funkcijas.

 • photo
  2022 m. rugsėjo 29 d. 13:00-15:00 val.
 • photo
  Praktiniai mokymai
 • photo
  Virtualiu būdu
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 2 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymas. „DocLogix“ programa skirta tvarkyti ir kontroliuoti universiteto gaunamus arba siunčiamus dokumentus, vykdyti procesus ir registruoti įvairaus tipo dokumentus. Universitete šia sistema naudojasi vadovai, referentai, projektų kūrėjai ir administratoriai bei mokslininkai, kuriems tenka rengti, tvirtinti ir vizuoti dokumentus. Šių mokymų metu bus pristatyti dažniausiai užduodami klausimai ir atlikta programoje, naudojamų ir daugiausiai klausimų keliančių, funkcijų demonstracija. Taip pat dalyviai bus kviečiami dalyvauti diskusijoje, kurios metu bus galimybė drauge išanalizuoti sudėtingiausius atvejus ir dažniausiai pasitaikančias klaidas.

 Turinys:

Dažniausiai užduodamų klausimų atsakymų pristatymas ir demonstracija;

Klausimų ir atsakymų sesija. Prašome savo klausimą pateikti iš anksto užpildant šią formą.

Plėtojami gebėjimaiMokymų dalyviai gebės sklandžiai naudotis D.V.S. programa ir įgis žinių kaip išspręsti kylančias problemas bei jų išvengti.

Tikslinė grupėAkademinis ir neakademinis personalas.

 Trukmė. 2 akademinės valandos (su pertrauka).

Vieta. Virtualioje erdvėje.

 Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, skaitmeninės, tyriminės, dalykinės ir kt.).

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.


Lektoriai

VDU Valdymo ir investicijų departamento Turto valdymo skyriaus vadovas

Vienas iš Duomenų valdymo sistemos (DVS) Vytauto Didžiojo universitete kūrėjų ir ekspertų

Atsiliepimai