Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasIš arčiau susipažinti su asmeninio gyvenimo ir karjeros derinimo problematika su kuria susiduria asmenys studijuojantys doktorantūroje bei suteikti erdvę pasidalinti patarimais kaip efektyviau planuoti laiką.

 • photo
  2022 m. rugsėjo 22 d. 16.00-17.30 val.
 • photo
  Mokymasis grupėje virtualiu būdu
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 3 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasSeminaras-mokymai „Asmeninio gyvenimo ir karjeros derinimas" kviečia doktorantūros studentus(-es) kartu diskutuoti apie asmeninio gyvenimo ir darbo derinimo sampratą, pasidalinti gerosiomis praktikomis, įvardinti ir atpažinti kliūtis, kalbėtis apie galimybę derinti asmeninio gyvenimo veiklas, šeimos įsipareigojimus ir profesinę veiklą. Seminare bus pristatomos teorinės įžvalgos bei praktinės laiko planavimo, produktyvaus rašymo, resursų paskirstymo strategijos. Mokymuose bus naudojami interaktyvūs įrankiai, įtraukiantys dalyvius(-es) į diskusijas ir grupines veiklas.

Turinys:

Asmeninio gyvenimo ir darbo derinimo sampratos pristatymas (teorija);

Teorinės įžvalgos bei praktinių laiko planavimo, produktyvaus rašymo, resursų paskirstymo strategijų pristatymas (teorija, grupinis darbas, diskusija).

Plėtojami gebėjimaiSudalyvavę šiuose mokymuose dalyviai(-ės) gebės geriau suprasti asmeninio gyvenimo ir karjeros derinimo sąvoką, įgaus teorinių žinių apie institucinius ir kultūrinius barjerus, gaus praktinių patarimų apie laiko planavimą ir efektyvaus rašymo strategijas.

Tikslinė grupė. Visų krypčių doktorantūros studentai ir studentės.

Trukmė. 2 akademinės valandos (su pertrauka).

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes3 grupė – asmeninės (asmeninio tobulėjimo, laiko planavimo ir kt.).

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

Lektoriai

SMF Socialinio darbo katedros profesorė

Projekto SPEAR vykdytoja

Socialinių mokslų srities edukologijos krypties daktarė


SMF Socialinio darbo katedros lektorė

VDU lygių galimybių koordinatorė

Projekto SPEAR tyrėja

Södertörn universiteto lyčių studijų doktorantė

Atsiliepimai