Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasSuteikti žinių atpažinti ir valdyti perdegimo sindromą.

  • photo
    2024 m. sausio 12 d. 10.00–12.00 val.
  • photo
    Mokymai nuotoliniai
  • photo
    Išduodami pažymėjimai
  • photo
    VDU darbuotojams
  • photo
    3 kompetencijų grupė
  • photo
    A, B ir C lygio mokymų programa
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasPirmieji pervargimo požymiai skatina ieškoti ne tik tonizuojančių priemonių, bet ir regeneravimo būdų. Mokymuose sužinosite, kad miegą bandyta pakeisti relaksacinėmis priemonėmis ir kur tai nuvedė. Dviejų valandų mokymai apie perdegimo sindromą bus suskirstyti į keturis blokus. Pirmasis blokas skirtas perdegimo apibūdinimui ir atpažinimui, nes valdyti galima tai, ką atpažįstame. Jame sužinosite apie perdegimą lydinčius signalus, susipažinsite su psichofiziologiniu perdegimo profiliu. Šiame bloke bus pristatytas ir LNS (lėtinis nuovargio sindromas) bei perdegimą primenantis, tačiau kitas priežastis turintis, boreout sindromas. Antrajame bloke Jūsų lauks momentinės intervencijos galimybės. Čia bus apžvelgtos 12 perdegimo vystymosi fazių su minimaliom priemonėm maksimaliam efektui pasiekti (minimax). Šiame bloke sužinosite, kodėl 3x8 taisyklė yra praeitis ir kokia aktuali dabar. Trečiasis blokas – tai krypčių apžvalga. Susipažinsite su 3 motyvacinėmis kolonomis, sužinosite, kuri, kada ir kaip naudotina. Čia pademonstruosime, kaip netinkamai taikoma motyvacinė sistema prisideda prie perdegimo arba, atvirkčiai, nuo jo apsaugo. Ketvirtasis blokas – tai odė įpročiams. Atominę jėgą turintys įpročiai – perdegimą palaikanti ir apsauganti nuo jo jėga. Čia Jūsų laukia informacija, kaip atpažinti, nutraukti ir keisti savo elgesio modelius; kaip nuosekliai įgyvendinti pokyčius bei užkirsti kelią atkryčiams naudojant 3 savikontrolės įgūdžius. Keletas naudingų mokslo naujienų užbaigs mokymus ir pakvies diskusijai ar klausimams.

Uždaviniai:

1. Perteikti žinias apie perdegimo sindromą ir jo įveiką.

2. Perteikti žinias apie įpročių veikimą ir valdymą.

Tikslinė grupė. VDU darbuotojai.

Trukmė2 valandos.

Vieta. Mokymai vyks nuotoliu.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes3 grupė – asmeninės.

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programos (pradedantiesiems), B lygio mokymų programos (patyrusiems), C lygio mokymų programos (ekspertams).

Lektoriai

Pirmoji Lietuvos psichologė olimpinėse žaidynėse,

prisidėjusi prie būrio sporto žvaigždžių ugdymo ar rezultatų.

Už pasiekimus skirti valstybiniais ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto apdovanojimai.

Aktyviai dalyvauja edukacinėje ir mokslinėje veiklose.

Pagrindinės veiklos sritys: nervų sistemos valdymas naudojant mentalines priemones,

kognityvinių savybių vertinimas ir panaudojimas mentaliniams įgūdžiams formuoti, sporto traumos ir psichologiniai veiksniai,

optimalaus veikimo zona, sportinės karjeros pabaigimas, mentalinių priemonių skaitmeninimas.

Atsiliepimai