Vytautas Magnus University
Aprašymas

TikslasIš arčiau susipažinti su VDU negalios politika „Įtraukių galimybių universitetas“ kaip ji veikia praktikoje, bei pažinti negalios įvairovę ir iššūkius kurie gali kilti siekiant studijų procesą pritaikyti studentams su negalia.

 • photo
  2022 m. rugsėjo 21 d. 13.00-15.00 val.
 • photo
  Mokymasis grupėje virtualiu būdu
 • photo
  Teorija ir diskusija
 • photo
  Išduodami pažymėjimai
 • photo
  Kompetencijų grupė – 2 grupė
 • photo
  A lygio mokymų programa (pradedantiesiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymasŠiuose mokymuose galėsite iš arčiau susipažinti su VDU negalios politikos dokumentu „Įtraukių galimybių universitetas“, kaip ši politika veikia praktikoje. Taip pat pasikalbėsime apie negalios įvairovę ir skirtingus šių studentų poreikius studijų procese. Pasidalinsime žiniomis apie resursus universitete ir už jo ribų, kur galima kreiptis pagalbos ar patarimo. Pakalbėsime apie praktines situacijas, kokių iššūkių kylą studentams su negalia, kokių iššūkių kyla darbuotojams, ką verta žinoti ir kur galima kreiptis pagalbos.

Turinys:

VDU negalios politikos „Įtraukių galimybių universitetas“ pristatymas;

Negalios įvairovės ir skirtingi šių studentų poreikių analizė;

Resursų universitete ir už jo ribų pristatymas;

Praktinių situacijų pristatymas ir diskusija. Savo klausimą iš anksto galite užduoti čia.

Plėtojami gebėjimaiŽinosite kaip praktiškai veikia VDU negalios politikos dokumentas "Įtraukių galimybių universitetas"; pažinsite negalios įvairovę; įgysite praktinių žinių kaip studijų procesą pritaikyti studentams su negalia ir kur galite kreiptis jei reikalinga pagalba.

Tikslinė grupė. Visi VDU darbuotojai (akademinis ir neakademinis personalas), kurie vienaip ar kitaip susiduria su studentais turinčiais negalią.

Trukmė. 2 akademinės valandos (su pertrauka).

Vieta. Virtualioje erdvėje.

Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, tyriminės, dalykinės ir kt.).

Profesinio tobulėjimo veiklų kryptisA lygio mokymų programa (pradedantiesiems) – siekiantiems įgyti naujų kompetencijų, atnaujinti bendrąsias žinias.

Lektoriai

Vytauto Didžiojo universiteto negalios reikalų koordinatorė

Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos magistrė

Atsiliepimai

Labai vertingi ir reikalingi mokymai. Puikiai suteikta informacija.

Buvo labai naudinga, ypač iš teisinės pusės.