Vytautas Magnus University
Aprašymas

Mokymų tikslas: susipažinti su pagrindinėmis kalbos sudarymo ir efektyvaus pristatymo taisyklėmis, viešojo kalbėjimo ir improvizacijos principais bei technikomis ir praktiškai tobulinti viešojo kalbėjimo baimės valdymą, kalbos atlikimą ir auditorijos valdymą.

 • photo
  2022 m. rugpjūčio 23 d. 14:00 val.
 • photo
  Išduodami sertifikatai
 • photo
  Mokymasis grupėje
 • photo
  Naujausios žinios
 • photo
  Kompetencijų grupė – 2 grupė
 • photo
  B lygio mokymų programa (patyrusiems)
Mokymosi struktūra

Trumpas aprašymas. Komunikuojame kiekvieną dieną, tačiau viešasis kalbėjimas daugeliui iš mūsų gali kelti ir nemažai iššūkių. Lektorius Dr. Mindaugas Samuolaitis kviečia pasinerti į Viešojo kalbėjimo magiją. Mokymų metu supažindins su metodais, kurie padės išspręsti kylančius iššūkius, o viešasis kalbėjimas taps malonia veikla. Taip pat įsisavinsite iškalbos meno taikymo profesinėje veikloje ir kasdieniniame gyvenime esminius principus išbandydami patyrimines veiklas mokymų metu. Viešojo kalbėjimo menas aktualus tiek profesinėje veikloje, tiek kasdieniame gyvenime, o taikydami teisingus principus bei perėmę viešojo kalbėjimo ekspertų patirtį galime pasiekti iš tiesų gerų rezultatų. 


Mokymų metu sužinosite apie:

 iškalbos meną ir jo naudą (teorija)

 kalbėjimo parametrus ir jų ugdymą (praktika)

 viešojo kalbėjimo baimės valdymą (teorija + praktika)

 improvizaciją (praktika)

 grįžtamąjį ryšį (praktika)

DUK


Verta dalyvauti, nes:

 mokymų metu dalyviai įsisavins svarbiausias viešojo kalbėjimo žinias ir įgūdžių lavinimo praktikas

 įgytas žinias mokymų dalyviai galės sėkmingai taikyti profesinėje ir asmeninėje veikloje, atlikdami pristatymus, bendraujant su klientais ir kolegomis, derybose, skaitant pranešimus, vedant susirinkimus, pokalbio dėl darbo metu ar siekiant savo išsikeltų karjeros tikslų

 dalyviai gebės „susidraugauti“ su viešojo kalbėjimo baime, o gal ir padaryti ją savo sąjungininke

 mokymų dalyviai susipažins su įrankiais, skirtais ugdyti improvizuoto bendravimo gebėjimus,

 dalyviai gaus individualias rekomendacijas, grįžtamąjį ryšį ir atsakymus į jiems aktualius klausimus

 dalyviai naudingai ir maloniai praleis laiką, tobulindami vieną iš svarbiausių gyvenimo įgūdžių, kuris yra reikalingas tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime


Kviečiame dalyvauti:

 tuos, kuriems tenka kalbėti viešai

 norinčius susipažinti ir įgyti praktinius viešojo kalbėjimo gebėjimus

 siekiančius įgyti žinių apie improvizacijos technikas

 specialistus, kuriems susitikimų metu tenka pristatyti idėjas verslo partneriams, kolegoms

 norinčius valdyti viešojo kalbėjimo baimę bei efektyviai valdyti auditoriją


Trukmė: 4 val.


Vieta: Putvinskio g. 23, Kaunas, 311 auditorija


Profesinio tobulėjimo veiklos pagal kompetencijų grupes: 2 grupė – profesinės veiklos (didaktinės, skaitmeninės, tyriminės, dalykinės ir kt.).


Profesinio tobulėjimo veiklų kryptis: B lygio mokymų programa (patyrusiems) – siekiantiems pagilinti ir (arba) įgyti naujų kompetencijų arba siekiantiems palaikyti turimą kvalifikaciją. 

Kaina
29 Eur


Lektoriai

Dr. Mindaugas Samuolaitis – viešojo kalbėjimo ekspertas, viešai kalbantis daugiau nei 15 metų. Nuo 2012 m. Toaustmasters international – lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubo narys, taip pat mokymų lektorius bei aktyvus mokslinės bendruomenės narys. Daugelį metų dirba su verslo, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus organizacijomis, spręsdamas kylančius iššūkius viešojo kalbėjimo, komandinio darbo, motyvavimo bei reprezentatyvaus pristatymo srityse. Lektorius teigia, kad „viešasis kalbėjimas, tai magija – kuri padeda susikalbėti, kurti stipresnius tarpusavio ryšius, perteikti esminę informaciją kokybiškai ir sklandžiai. Nieks negimsta tobulai kalbėdamas viešai, tačiau tai įgūdis kurį galima nuolatos tobulinti“. 

Atsiliepimai